Друк
PDF

Тренінг "Ефективне спілкування"

20.11.2018р. психологічною службою НВК № 240 "Соціум" був проведений тренінг для батьків учнів 8В класу "Ефективне спілкування з дітьми". Під час роботи батьки мали змогу краще зрозуміти потреби своїх дітей та віднайшли свій метод у спілкуванні для ефективної взаємодії з дітьми.

tren8B 1

Друк
PDF

Як допомогти дітям упоратися з булінгом

1503 i

Згідно з результатами різних опитувань, більшість дітей і підлітків стверджують, що в їхніх школах має місце булінг (усілякі знущання, цькування й залякування). Один такий шкільний розбишака здатний перетворити на справжній жах похід дитини на автобусну зупинку або її велику перерву у школі. Знущання можуть залишити глибокі емоційні рубці на все життя. А в екстремальних ситуаціях вони можуть завершитись погрозами насильства, псування майна або серйозними тілесними пошкодженнями.

Друк
PDF

Як навчити дітей справлятися із глузуванням

1-07-01-2016-600-400

Глузування, кпини, обзивання – один з найбільш неприємних аспектів дорослішання, але істина полягає в тому, що деякі діти отримують образ, насміхань на свою адресу значно більше, ніж повинні були би. Звісно, ми кажемо їм «не звертати уваги» на все це й «не приймати всерйоз», але є діти, які просто не можуть цього зробити. Словесні знущання вражають їх дуже боляче! Хоча ми не можемо заборонити чужим дітям казати неприємні слова на адресу наших власних дітей, але ми у змозі вжити певні заходи, щоби знизити ймовірність того, що наші сини й доньки стануть мішенню для насмішок і словесних образ.

Друк
PDF

Графік роботи психологічної служби

 Grafik1Grafik1Grafik1Grafik1

Друк
PDF

Чому дітям буває важко вчитися?

Чому дітям буває важко вчитися?Причин дуже багато. Перерахуємо деякі з них:

1. Незрілість вольової поведінки і особистості дитини (інфантилізм, який буває в декількох формах).

Якщо коротко, то домінуючим в поведінці цих дітей є потяг до ігор, забавлянок, отримання задоволень. Примусити таку дитину розв'язувати якісь «нудні» для неї приклади або писати палички буває досить тяжко. Вона біжить, сміється. Ховається, тобто спочатку сприймає все як продовження гри. Підвищений голос і покарання часто не досягають мети. Таких дітей треба зацікавити процесом занять і проводити серйозну роботу під керівництвом спеціалістів (залежно від форми інфантилізму).