Друк
PDF

Всеукраїнський тиждень протидії булінгу

21 вересня в рамках проведення Всеукраїнського тижня протидії булінгу  з учнями 2 класу проводилось заняття «День миру», де діти вчилися цінувати життя, виховували дбайливе ставлення до країни, планети.

99

99

Учні третього класу на занятті створювали «квітку дружби» та опановували вміння співпрацювати в команді і поважати думку інших.

55

55

Під час занять з протидії булінгу учні 5 класу ознайомились з поняттям «булінг», видами даного явища та обговорили шляхи попередження та вирішення проблемних питань.

11

Учні 7 класу на тренінговому занятті з використанням методів арт терапії відпрацювали шляхи попередження виникнення проблем взаємовідносин учнів у класі.

33

22 вересня 2021 року продовжуючи цикл заходів до Всеукраїнського тижня протидії булінгу першокласники на занятті «Дружба-це диво» отримали навички для злагодженої роботи в команді, вчилися правильній взаємодії, підтримці та комунікації один з одним.

1313

1313

А учні старшої школи переглянувши відеоролик «Як Нік Вуйчич боровся з булінгом в своєму житті», висловили власні думки щодо способів запобігання явища булінгу в закладі освіти.

1717

8 клас разом з соціальним педагогом вчилися розрізняти поняття «конфлікт» та «булінг». Разом сформулювали відмінні ознаки для кожного з учасників даного явища. А завершили заняття формуванням навичок безконфліктного спілкування.

191919 

Сьогоднійшній день (23.09) розпочався з компліментів . Учні НВК №240 «Соціум» отримали приємні «солодкі» компліменти та зарядились позитивом на весь день.

25

222222

А ще діти 2 класу під час заняття спробували сформулювати правила дружби та склали портрет справжнього друга.

26262626

На занятті з елементами тренінгу «Протидія булінгу. Правила безпечної роботи в мережі інтернет» учні 8 класу вчились протидіяти проявам насильства в учнівському середовищі , пояснювали відмінності між поняттями «булінг» та «кібербулінг», продемонстрували свої вміння захищати персональні дані, уникати ризикованої поведінки в Інтернеті.

3030303030

 А завершили цикл заходів приурочених до Всеукраїнського тижня булінгу цікавим заняттям з учнями 9-В класу , де детально розглядали які існують види булінгу та яке покарання передбачено Законом України за дане явище.

 36363636

Година корисних порад "Сім'я без насильства" пройшла у учнів 4 класу. Учні спілкувалися про недопущення явищ агресії в сім'ї та суспільстві загалом та завершили заняття малюнками Як я бачу світ без насилля.

4040

  

Учні нашого закладу протягом тижня залишали свої рекомендації, відповідаючи на запитання  « що ж робити дитині , яка потрапила в ситуацію булінгу».

42 142 1

 

І наприкінці учні створили флешмоб щоб донести до кожного важливість даного питання.

4444

 

Друк
PDF

План заходів до проведення Всеукраїнського тижня протидії булінгу 2021

Plan buling1
Друк
PDF

Всеукраїнський тиждень протидії булінгу

З 28.09.20.по 02.10.20 в нашому закладі відбувся Всеукраїнський тиждень протидії булінгу.

Упродовж тижня учні говорили на тему «stop булінг»,дружба та товаришування. Знайомилися з рисами толерантної особистості, виховували почуття емпатії, формували навики безпечної та відповідальної поведінки та займались пошуком конструктивних шляхів виходу з конфліктних ситуацій.

Учні 5-11 класів взяли участь в анкетуванні «Булінг в учнівському середовищі», а одинадцятикласниками було розроблено інформативні буклети «Ні булінгу!!!» .

Приємно вразили своєю обізнаністю щодо явища булінгу в учнівському середовищі паралелі 5-7 класів на психологічному брейн-ринзі. Учні молодшої школи презентували відео на тему «Дружба проти булінгу», в якому закликають дітей бути уважнішими один до одного та підтримувати в складних ситуаціях.

IMG 0005

Друк
PDF

Режим "карантинного" дня

Режим життя більшості українці зараз монотонний і обмежується чотирма стінами. У такій реальності важливо давати собі нові емоції та стимулювати нові зацікавленості, аби не погрузнути у депресивному стані та не піддатися паніці і флегматичності.
Найважливіше – коректно спланувати день, коли працюєш з дому. Розпорядок дня ніхто не скасовував – підйом, чищення зубів, зарядка, провітрювання квартири. Прокидатися варто щодня в один і той самий час, обов’язково снідати.
Звісно, протягом трьох тижнів карантину, коли весна у самому розцвіті, не вийде сидіти вдома абсолютно весь час. Сходити у магазин, винести сміття потрібно, але виходити слід лише у масці та обов'язково дотримуватися правил безпеки.
Порада 1 – режим дня "робочий". Варто мати план на кожен день. Формувати його можна на папері, у смартфоні чи у голові. Корисно щодня робити, окрім обов’язкової роботи, щось цікаве і щодня різне. Згодом це стане звичкою і виконувати все за пунктами буде легко. Звісно, не треба забувати про відпочинок – його теж вписуйте у режим дня.  
Друк
PDF

Скринька довіри психолога

 Шановні батьки та педагоги !

У нашій школі працює соціально -психологічна служба!
Наші спеціалісти надають консультації у телефонному режимі та вайбер
КОНТАКТИ:
Соціальний педагог
-        Шляхова Юлія Олегівна
( Пн.-Вт. з 11:00 до 14:00) тел. +380632732022
Пр.психолог 1-4 класів  
-        Гольцева Інна Михайлівна (Пн.-Ср.,Пт. з 8:30 до 13:00) тел. +380679652066
Пр. психолог 5-7 класів
-        Щербатюк Лариса Олександрівна ( Пн. з 11:00 до14:00, Ср. з 9:00 до 12:00) тел. +380672202569
Пр. психолог 8-11 класів
-        Климець Оксана Михайлівна ( Пн.-Ср., Пт. з 9:00 до 15:00) тел. +380939167096
Чекаємо ваших звернень
skrynka

Шановні учні!

Для вас відкрита ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА ДОВІРИ, що дає можливість звернутися до психолога написавши лист прямо з сайту.

Друк
PDF

«Школа без булінгу. Сім’я без насильства 365 »

А ми продовжуємо активну участь у проекті «Школа без булінгу. Сім’я без насильства 365 ». І сьогоднішня тема заняття «Причини виникнення та шляхи подолання конфліктів».

Що ж таке конфлікт?Це зіткнення протилежних інтересів і поглядів . Кожна людина повинна розуміти причини виникнення конфліктів та знаходити конструктивні шляхи виходу з нього .

Тому заради ефективної комунікації та як профілактика булінгу учні 8 класу мали нагоду створити формулу успішного безконфліктного спілкування.

buling 2011_1      buling 2011_1

buling 2011_1   buling 2011_1

Друк
PDF

Безконфліктне спілкування учнів

23.10.2019 соціальний педагог, Шляхова Юлія Олегівна, разом з учнями 4-Г класу визначали стратегії поводження в конфліктних ситуаціях та створювали власні правила безконфліктного спілкування.

IMG 6657  IMG 6657

IMG 6657  IMG 6657

Друк
PDF

Тренінг для учнів 8 клвсу

Останніми роками в освітній практиці все більшого поширення набуває булінг. Тому задля профілактики цього явища сьогодні учні 8 класу відвідали тренінг «Згуртування колективу» . Метою якого є формування сприятливого психологічного клімату в класі , покращення взаємодії між учнями та розвиток уміння працювати в команді.

IMG 66180IMG 6618

IMG 6618IMG 6618

Друк
PDF

Профілактична робота. 2 клас.

Дитячі роки- той вік, який ми вважаємо віком безтурботної радості, гри, казки, - це джерело життєвого ідеалу. Від того, що відкрилося дитині в довкіллі в роки дитинства, що викликало її подив і захоплення, що обурило й змусило плакати - від цього залежить якою особистістю стане дитина.

Життя- вічна наука. У цьому вирі змін, у цьому складному світі допоможуть знання: як поважати себе та інших, відстоювати свою думку без агресії, як знайти рівновагу, розуміти себе та інших, слідкувати за своїм психічним здоров'ям. Саме цьому діти навчаються на заняттях Гольцевої Інни Михайлівни з авторської розвивально- профілактичної програми "Кроки життя". Навчаємось і крокуємо разом по життю впевненою ходою.

buling 1  buling1 1

Друк
PDF

Урок-тренінг в 10 класі

В рамках проекту «Школа без булінгу. Сім’я без насильства» в 10 В класі проходив урок протидії булінгу . Були визначені його види та особливості, а також вирішені питання протидії та профілактики цього явища.

bulingg 1 bulingg 1

IMG 6582  IMG 6582

Друк
PDF

Тренінг "Ефективне спілкування"

20.11.2018р. психологічною службою НВК № 240 "Соціум" був проведений тренінг для батьків учнів 8В класу "Ефективне спілкування з дітьми". Під час роботи батьки мали змогу краще зрозуміти потреби своїх дітей та віднайшли свій метод у спілкуванні для ефективної взаємодії з дітьми.

tren8B 1