Друк
PDF

Всеукраїнський тиждень протидії булінгу

21 вересня в рамках проведення Всеукраїнського тижня протидії булінгу  з учнями 2 класу проводилось заняття «День миру», де діти вчилися цінувати життя, виховували дбайливе ставлення до країни, планети.

99

99

Учні третього класу на занятті створювали «квітку дружби» та опановували вміння співпрацювати в команді і поважати думку інших.

55

55

Під час занять з протидії булінгу учні 5 класу ознайомились з поняттям «булінг», видами даного явища та обговорили шляхи попередження та вирішення проблемних питань.

11

Учні 7 класу на тренінговому занятті з використанням методів арт терапії відпрацювали шляхи попередження виникнення проблем взаємовідносин учнів у класі.

33

22 вересня 2021 року продовжуючи цикл заходів до Всеукраїнського тижня протидії булінгу першокласники на занятті «Дружба-це диво» отримали навички для злагодженої роботи в команді, вчилися правильній взаємодії, підтримці та комунікації один з одним.

1313

1313

А учні старшої школи переглянувши відеоролик «Як Нік Вуйчич боровся з булінгом в своєму житті», висловили власні думки щодо способів запобігання явища булінгу в закладі освіти.

1717

8 клас разом з соціальним педагогом вчилися розрізняти поняття «конфлікт» та «булінг». Разом сформулювали відмінні ознаки для кожного з учасників даного явища. А завершили заняття формуванням навичок безконфліктного спілкування.

191919 

Сьогоднійшній день (23.09) розпочався з компліментів . Учні НВК №240 «Соціум» отримали приємні «солодкі» компліменти та зарядились позитивом на весь день.

25

222222

А ще діти 2 класу під час заняття спробували сформулювати правила дружби та склали портрет справжнього друга.

26262626

На занятті з елементами тренінгу «Протидія булінгу. Правила безпечної роботи в мережі інтернет» учні 8 класу вчились протидіяти проявам насильства в учнівському середовищі , пояснювали відмінності між поняттями «булінг» та «кібербулінг», продемонстрували свої вміння захищати персональні дані, уникати ризикованої поведінки в Інтернеті.

3030303030

 А завершили цикл заходів приурочених до Всеукраїнського тижня булінгу цікавим заняттям з учнями 9-В класу , де детально розглядали які існують види булінгу та яке покарання передбачено Законом України за дане явище.

 36363636

Година корисних порад "Сім'я без насильства" пройшла у учнів 4 класу. Учні спілкувалися про недопущення явищ агресії в сім'ї та суспільстві загалом та завершили заняття малюнками Як я бачу світ без насилля.

4040

  

Учні нашого закладу протягом тижня залишали свої рекомендації, відповідаючи на запитання  « що ж робити дитині , яка потрапила в ситуацію булінгу».

42 142 1

 

І наприкінці учні створили флешмоб щоб донести до кожного важливість даного питання.

4444