Друк
PDF

Щиро вітаємо Наталію Мірошниченко - вчителя математики НВК №240 "Соціум" з перемогою у XII Всеукраїнському конкурсі Microsoft "Вчитель - новатор"

20151016 0305На виконання програми «Партнерство в навчанні» компанія «Майкрософт Україна» за сприяння Міністерства освіти і науки України, Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України проводить щорічний конкурс «Вчитель — новатор», мета якого — опанування освітянами сучасних педагогічних та інформаційно-комунікаційних технологій, підтримка роботи педагогів у розробці та впровадженні мультимедійних програм засобів навчання.

Інформаційний партнер конкурсу – цифрове видавництво МЦФЕР, науково-методичний журнал «Комп'ютер у школі та сім'ї», «Інформатика та інформаційні технології в навчальних закладах».

Усього участь у конкурсі взяли 652 учителя.

Друк
PDF

Семінар-практикум для вчителів фізичної культури Києва

5sm22 січня 2014 року у нашій школі за участю методиста з фізичної культури ІППО Київського університету імені Бориса Грінченка Черпака Ю.В. пройшов семінар-практикум для вчителів фізичної культури Києва на тему: «Засоби і методи розвитку фізичних якостей. Самоконтроль за станом організм учнів при  виконанні фізичних навантажень».

У рамках семінару вчитель Майєр В. І. провів відкритий урок з фізичного виховання «Розвиток фізичних якостей (швидкості) засобом естафет» – 4 клас.

Учасники семінару-практикуму розглянули аналіз розвитку фізичних якостей учнів, як одна з форм профілактики захворювань, переглянули унікальне заняття з корекції постави, проведене також Майєром В. І., обговорили методику проведення занять.

Друк
PDF

Творчий вечір вокального ансамблю "Мальви"

P1020838 sm6 листопада 2013 року у Київському міському будинку учителя (вул. Володимирська, 57) відбувся творчий вечір вокального ансамблю "Мальви" - лауреата Фестивалю народної творчості працівників установ освіти Києва "Квітучі барви таланту".

Дякуємо всім за підтримку!