Друк
PDF

Інформація для батьків

У зв'язку з введенням карантину, згідно з постановою Кабінету Міністрів України №211 від 11.03.2020 р. «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та розпорядженням КМД № 427 від 11.03.2020 року «Про призупинення освітнього процесу в закладах дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної, вищої освіти усіх типів та форм власності» про введення обмежень на проведення  масових заходів прийом громадян перенесено в дистанційний режим.

Ви можете отримати відповіді на всі запитання у дистанційному режимі, звернувшись за контактним телефоном до чергового адміністратора або через Скриньку адміністрації.

ПІБ
чергового адміністратора

День тижня

Час роботи

Контактний телефон

1
Манілова М.А.
Понеділок
08.30 - 17.00
412-50-84
2
Слободенюк І.В.
Вівторок
08.30 - 17.00
411-56-83
3
Семенчук Н.М.
Середа
08.30 - 17.00
412-56-15 
4
Мельник Л.М.
Четвер
08.30 - 17.00
411-51-83
5
Ржановська С.О.
П’ятниця
08.30 - 17.00
411-56-83
Телефон приймальні 411-51-12

Увага проведення дистанційного навчання!

Відповідно до листа МОН України №1/9-154 від 11.03.2020р. учителі працюють дистанційно за розкладом занять. За допомогою інтернет-сервісів учням надано конспекти, інструкції, презентації, відеоуроки, завдання на різних освітніх платформах та буде проведено оцінювання виконаних робіт і зафіксовано в окремому паперовому або Електронному журналах.
На період карантину та впровадження дистанційного навчання компанією "TATL Technology" батькам надано  доступ до версії PRO Електронного Щоденника в системі "Єдина Школа".

 Як в нашому закладі проходить дистанційне навчання?

     Для пояснення навчального матеріалу, отримання зворотнього зв'язку вчителі використовують усі доступні технічні засоби, інтернет-платформи та мобільні додатки-месенджери (Telegram, Skype, Viber, електронна пошта, Microsoft Teams, Google duo, internet urok, Google Classroom, WebEx, Google Forms, Google Classroom, відео уроки Power Point, You Tube). Вчителі проводять онлайн уроки, вебконференції, аудіоконференції, на яких пояснюють нових матеріал та у зазначений термін виконують завдання, проходять тестування і звичайно отримують оцінки. Для повторення чи опрацювання матеріалу самостійно, за потребою учнів, існують інформаційні платформи з відео матеріалами (поясненнями) з більшості предметів (Prometheus, Coursera,LearningApps, Be Smart, iLearn).

   Для учнів 11-х класів телеканал ТРК "Київ" відводить 2 години ефірного часу для проведення телеуроків. Вести трансляції почнуть із таких предметів: біологія, хімія, українська мова та література, історія України, світова історія, географія, фізика, алгебра, геометрія, німецька, англійська мови.


Режим карантинного дня

Режим життя більшості українці зараз монотонний і обмежується чотирма стінами. У такій реальності важливо давати собі нові емоції та стимулювати нові зацікавленості, аби не погрузнути у депресивному стані та не піддатися паніці і флегматичності.
Найважливіше – коректно спланувати день, коли працюєш з дому. Розпорядок дня ніхто не скасовував – підйом, чищення зубів, зарядка, провітрювання квартири. Прокидатися варто щодня в один і той самий час, обов’язково снідати.
Звісно, протягом трьох тижнів карантину, коли весна у самому розцвіті, не вийде сидіти вдома абсолютно весь час. Сходити у магазин, винести сміття потрібно, але виходити слід лише у масці та обов'язково дотримуватися правил безпеки.
Порада 1 – режим дня "робочий". Варто мати план на кожен день. Формувати його можна на папері, у смартфоні чи у голові. Корисно щодня робити, окрім обов’язкової роботи, щось цікаве і щодня різне. Згодом це стане звичкою і виконувати все за пунктами буде легко. Звісно, не треба забувати про відпочинок – його теж вписуйте у режим дня.  
Порада 2 – робоче місце вдома. Так, карантин – це не канікули, тож працювати віддалено потрібно так само якісно, як і в офісі. Проте протягом дня варто не лише працювати, а й займатися спортом та стежити за раціоном харчування. Це допоможе тримати в тонусі не лише мозок, а й тіло. Аби робота була максимально продуктивною, потрібно належним чином підготувати робоче місце – прибрати зайві речі зі столу. Це допоможе налаштуватися на роботу, і нічого не відволікатиме від заданого темпу. Також варто облаштувати кімнату так, щоб вона була добре освітлена, та часто провітрювати її.
Порада 3 – різноманіття одягу. Так-так, у більшості з нас офіс перенесено додому – ми працюємо за домашнім лептопом та вільні від необхідності ідеально виглядати. Проте навіть вдома потрібно мати нехай не розкішний, але бодай різноманітний вигляд. Щоб налаштуватися на роботу, щодня обирайте різний одяг і не надягайте піжаму. Психологічно легше буде сконцентруватися на робочому ритмі.
Порада 4 – необхідний відпочинок. Коли чергова справа зі списку, складеного напередодні, виконана, варто перепочити. Це може бути чашка чаю або кави, зарядка, улюблена пісня, кілька віджимань або скручувань. До того ж під час роботи за комп’ютером не треба забувати про відпочинок для очей – через кожні 45 хвилин відводьте погляд вдалину на 1-3 хвилини.
Порада 5 – чистий інформаційний простір. Зрештою це – чи не найголовніша порада для вашого ментального здоров'я та душевного стану. Припиніть читати кількадесят видань та сотні новин про коронавірус, переглядати канали з шокуючою статистикою, гучними заголовками та заманливими фактами. Достатньо буде раз на день читати новини з офіційного джерела інформації – Міністерства охорони здоров’я та одного-двох улюблених, дійсно якісних видань. Не перевантажуйте себе страхітливими фактами та не "заражайтесь" панічним настроєм. Все мине, все буде добре, варто лише перечекати, поставивши соціальне життя на паузу на кілька тижнів.
Для дітей – планування дня і уроки
Для дітей перш за все потрібно скласти графік на кожен день тижня. Так дитина розумітиме, що має і зобов’язання, і відпочинок та дозвілля, й буде організовано підходити до часу.
Цілодобово з дітьми. Не залишайте дітей самих вдома і не ігноруйте їхніх прохань та бажання уваги. 
По-перше, збережіть для дітей звичайний режим дня – ранній підйом, зарядка, сніданок, розумова робота (уроки, розвивальні завдання), обід, відпочинок, читання, ігри, мультики, непізнє засинання.
По-друге, не змушуйте дітей цілий день вчитися і робити уроки. Це буде неефективно, і від напруги у дитини зіпсується настрій, а далі – і у батьків.
По-третє, будьте у постійному контакті з дитиною. Поясність дітям, що зараз вимушені умови, коли батьки, навіть перебуваючи вдома, будуть трохи зайняті якусь частину дня. Попередьте, що ви попрацюєте, а потім пограєте разом.  
Школа вдома. Найпродуктивнішою частиною дня є дообідній час – на ці години розподіліть уроки для дітей тривалістю 25-35 хвилин. Поясніть дитині матеріал, перегляньте з нею кілька прикладів, дайте завдання, потім перевірте його. Діти дорослого шкільного віку самостійно можуть прочитати нову тему, виконати завдання до неї.

Карантин змінив життя кожного.

Важливо розуміти, що сьогодні всі ми перебуваємо у нетиповій стресовій ситуації. Вплив умов карантину на наше психічне здоров’я та самопочуття не варто недооцінювати. 
     Тож аби вийти з карантину психологічно здоровим наша психологічна служба школи підготувала для вас деякі рекомендації щодо зниження рівня тривожності, переглянути які ви можете якщо перейдете за посиланням : https://youtu.be/hxoIXGrMi1E

Також соціальний педагог підготувала рекомендації для батьків на час карантину: https://youtu.be/PuPa8kA6H-M , а ще нагадує про права та обов’язки а також про відповідальність за неналежне виховання дітей:

https://youtu.be/FP7l872EUsY

 
До того ж батькам варто обмежити час на розваги з гаджетами та проводити більше часу по-справжньому разом з дітьми, а не просто в одному приміщенні. Зараз саме час налагодити класний контакт зі своїми чадами!

Батькам майбутніх першокласників!
Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки в м. Києві № 64 від 18.03.2020 року «Про внесення змін до наказу від 05.02.2020 року № 21 «Про прийом дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти міста Києва у 2020-2021 н.р. розпочати прийом заяв до 1 класів після відміни карантинних обмежень.
Адміністрація закладу у 2020-2021 навчальному році планує набрати 4 перших класи (120 учнів). Ви можете познайомитися з класоводами та вчителями-предметниками, які працюватимуть у 1 класах, переглянувши віртуальну подорож. 
Отримати відповіді на запитання можна в дистанційному режимі через скриньку адміністрації.

Батькам майбутніх п’ятикласників!

Шановні батьки, у зв’язку з введенням карантину та обмежень на проведення масових заходів прийом документів до 5-х класів тимчасово призупинено . Проте Ви можете заповнити попередню електронну заявку на вступ.
Станом на 01.04.2020 року:
  • прогнозована кількість 5-х класів – 4 класи (120 осіб);
  • вільних місць – 11;
  • подано 29 заяв  на вільні місця.

Віртуальне знайомство з майбутніми класними керівниками 5х класів.