Друк
PDF

ІСТОРІЯ ШКОЛИ

Рік заснування середньої загальноосвітньої школи №240, нашого навчального закладу – 1983.

vipusk-86

vipusk-87

vipusk-88

vipusk-89

vipusk-90

 

Багато років школа веде постійну, цілеспрямовану, профорієнтаційну роботу. Перший кабінет профорієнтації був створений у 1986 році, а за підтримки Голови Ради соціального центру мікрорайону «Перспектива-Оболонь» Старовойта В.М. функціонує оновлений кабінет, на базі якого проводиться рання професійна орієнтація учнів. Саме в нашій школі створюються профільні класи за спеціальностями: перекладачі, економісти, правознавці, управлінці, архітектура, програмування, хімія, фізика, педагогіка.

Героїчні сторінки зібрані у шкільному музеї «Бойової та трудової слави Великої Вітчизняної війни 19411945 р.р.», основним напрямком роботи якого є патріотичне виховання підростаючого покоління. На базі музею працює Рада музею, лекторська група, проводяться екскурсії, листування з ветеранами інших міст України.

З 1993 року школа працює над державною національною програмою «Освіта», яка націлює не тільки на пошуки нових форм і методів, але й нового змісту. Для реалізації основних напрямів програми в 2000 році створено науково-методичний кабінет, в якому зібрано матеріали дослідно-експериментальної роботи, власні напрацювання та передовий педагогічний досвід вчителів нашої школи, авторські програми, методичні посібники та рекомендації, друковані роботи, кращі роботи учнів. На базі методичного кабінету працюють науково-методична рада, творчі групи вчителів, «Школа молодого спеціаліста» та «Творча педагогічна майстерня».

У 1995 році школа почала працювати в умовах експериментального майданчика «ЛАД».

У 2002 році заснована шкільна організація учнівського самоврядування «Вітрила», успішно функціонує дитяча організація самоврядування «СОНЕЧКО».

У 2006 році наш заклад реорганізовано у Навчально-виховний комплекс №240 «Соціум» – середня загальноосвітня школа I-II ступенів, ліцей «Управлінські технології (III ступінь) та набуває статусу базового експериментального закладу всеукраїнського рівня. Тема дослідження: «Формування інтелектуальної культури особистості у межах навчально-виховного процесу загальноосвітнього навчального закладу».

Школа сьогодні – це культурний центр, який сприяє становлення духовної культури учнів: це інтеграція із соціокультурним середовищем, творча співдружність з науковими та вищими навчальними закладами. Багато років існують тісні зв'язки нашої школи з Університетом Архітектури та Будівництва, Президентським Університетом Міжрегіональної Академії управління персоналом, НПУ ім..М.П.Драгоманова та Київським Державним Університетом технологій та дизайну.

Колектив нашого закладу з оптимізмом ставиться до завдань, що передбачені реформою середньої освіти в Україні.

30-thirty