Друк
PDF

Регіональна зустріч «Моя майбутня професія»

13 березня  2018 року  в Колонній залі Київської міської адміністрації відбулася зустріч українських топ-менеджерів з переможцями регіонального етапу конкурсу есе «Моя майбутня кар’єра: планування та розвиток» Це були учні 10-х класів загальноосвітніх навчальних закладів України.

borsukova1

Участь у конкурсі есе взяли учні 10-А класу Морковник Христина, Барсукова Олена та учень 10-Б класу Яремчук Стефан.

Барсукова Олена увійшла до складу 50-ти найкращих! Вона поділилася враженнями від зустрічі й повідомила, що «наша команда відрізнялась особливою харизмою, розумом і красою в різномаїтті, бо в нас була дівчинка-патологоанатом, автомеханік, власниця Хілтонута інші цікаві особистості. Далі найцікавіше: дискусія з відомими людьми на тему «Як побудувати успішну кар’єру?».  Ігор Падалка, Катерина Дегтяр і Юрій Зінченко живо й цікаво вели з нами конструктивний діалог, під час якого я дізналась не лише про їх власний успіх, а й про загальні секрети…»

По завершенню вітальної промови організаторів і спеціального гостя Тетяни Колесник (менеджеру з комунікацій «ПУМБ»), кожен учасник представляв себе і обрану професію, відповідав на питання ведучого. 

borsukova1

borsukova1

borsukova1