Друк

Ми стартували! Участь в проєктній роботі 4А класу.

Учні 4-А класу взяли участь у цікавому дослідницькому проєкті «Міфи стародавнього світу», метою якого було ознайомлення молодших школярів з міфами як найдавнішою формою пізнання світу народами Греції, Єгипту та наших предків-слов’ян, особливостями світосприйняття, розуміння важливості впливу міфології на розвиток різних видів мистецтва, виховання в учнях поваги до культурної спадщини різних народів, формування вміння сприймати українську культуру в контексті світового розвитку. Протягом проєктної роботи учні досліджували стародавню міфологію і знайомилися з міфічними героями різних народів, знаходили спільні та відмінні риси різних культур та різних історичних періодів. Діти  презентуали  свої  роботи  на  уроках  разом  з  вчителем  Папенко  Валентиною  Миколаївною.  Цікаві  факти   учні  намалювали  також в  малюнках.  Ліпили  з  пластиліну  міфічних істот, що відображали стародавніх слов’ян,  з  лего  виготовили  піраміду. З  дерева   вирізали   макети стародавньої   зброї.

З незапам’ятних часів було трепетним ставлення   також   українців  до своїх  традицій. Навіть після прийняття християнства  українці їх  зберегли. Одними   із  перших   обрядів    та звичаїв, були  традиціїї   весілля.  А  коровай є традиційним весільним хлібом, який занурений у символіці. На  групі   продовженого дня  вихователь  Несін  Олена  В´ячеславівна провела      майстер-клас - ліплення з солоного тіста. "Каравай- круглий хліб, символ щедрості і родючості." Діти  в  кінці   заняття  представили  неймовірний свій  витвір, де  відобразили   символіку   українського народу. 

proekt 1proekt 1

 

proekt 1

 

Друк

Реалізація та захист перших проектів кафедри фізичної культури в рамках проєктної діяльності закладу.

123 1123 1
Друк

«День з поліцейськими та рятівниками»

В рамках тижня «День з поліцейськими та рятівниками» 14 вересня 2021 року на базі НВК №240 «Соціум» працівниками Оболонського районного управління ГУ ДСНС України у м. Києві спільно з Оболонським управлінням поліції було проведено навчання з відпрацювання дій на випадок умовної пожежі. Під час тренувань за 5 хвилин було евакуйовано усіх учасників освітнього процесу, умовно постраждалому учневі надано першу медичну допомогу. Всі присутні були ознайомлені з пожежною технікою та засобами пожежогасіння. Для учнів та вчителів закладу було проведено практичні заняття з гасіння вогню. Учасники заходу тренувались ліквідовувати пожежу за допомогою вогнегасника, рятувальники продемонстрували бойове розгортання пожежно-рятувального підрозділу, а бажаючі мали можливість самостійно загасити вогонь за допомогою подачі води від автомобіля пожежників.

Дякуємо співробітникам Оболонського районного управління ГУ ДСНС України у м. Києві за практичні заняття та важливий досвід, адже такі заходи позитивно впливають на готовність до нештатних ситуацій, підвищують рівень практичних навичок та надають необхідну базу для ефективного реагування у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

241843172 2975199299460861_4410323781785665088_n

evaku 1evaku 1evaku 1evaku 1evaku 1evaku 1


 
Друк

1 вересня 2021-2022 н.р.

НВК №240 "Соціум" радо зустрічає початок свого 2021-2022 "Світського життя". Радісний осінній день, який наповнений посмішками та квітами. Бажаємо усім школярам легкості в навчанні, дружньої атмосфери та цікавих подій.

Video>>>

Друк

Єдина класна година

240700975 4648860501792287_5547653586514678323_n

klasna hodyna_1klasna hodyna_1klasna hodyna_1klasna hodyna_1klasna hodyna_1klasna hodyna_1

klasna hodyna_1 klasna hodyna_1

 

Друк

Онлайн-конференція для батьків майбутніх п'ятикласників!

20.05.2021 року в НВК № 240 «Соціум» було проведено онлайн-конференцію для батьків майбутніх п’ятикласників. Директор навчального закладу, Гонтар Інна Миколаївна, познайомила всіх учасників заходу з особливостями організації освітнього процесу в 5х класах. Увазі батьків було представлено віртуальну екскурсію, де всі охочі мали можливість потрапити до школи не виходячи з дому. Під час конференції батьки мали змогу познайомитися з майбутніми класними керівниками, а вчителі представити себе і свій педагогічний досвід.

2020


Запрошуємо Вас здійснити подорож навчальним закладом>>>

Друк

Увага!

Шановні батьки! 20 травня 2021 року о 18.00 відбудеться онлайн-конференція для батьків майбутніх пятикласників. На конференції ви зможете отримати інформацію щодо організації освітнього процесу в 5х класах у 2021-2022 навчальному році, познайомитися з майбутніми класними керівниками та віртуально відвідати наш навчальний заклад.

877279original

Підключитися до конференції Zoom ви зможете за посиланням:
https://us04web.zoom.us/j/5071906984?pwd=NlIvbDlGRHVKQlQ4WVphSVg3RkJOQT09

Ідентифікатор конференції:  507 190 6984

Код доступу: 2021

Друк

Всесвітній день книги і авторського права

У квітні 1995 р. Генеральна конференція ЮНЕСКО заснувала Всесвітній день книги і авторського права, який щорічно відзначається з 1996 року. Це данина поваги до книг та авторів. Головна мета свята – привернути увагу державних органів і читачів до книг як джерела отримання знань, мати доступ до духовних і матеріальних цінностей, розуміння краси і творчих досягнень людини. Адже книги – це вікно у світ культурного розмаїття, це міст, що з'єднує різні цивілізації у часі й просторі.

ЮНЕСКО обрала цю дату з огляду на її символічність для світової літератури. Причиною вибору саме цієї дати послужило те, що багато відомих письменників народились або померли 23 квітня. Наприклад, М. Сервантес, В. Шекспір, Л. Вега, М. Дрюон, М. Валеджо, В. Набоков… Сьогодні Всесвітній день книги святкують у 190 країнах світу.

 23.1Книги – морська глибина,
Хто в них пірне аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.

Іван Франко

 

Символічно день 23 квітня також був обраний завдяки традиції святкування Дня книги у Каталонії, де у День Святого Георга дарували троянду за кожну куплену книжку. Цього дня також прийнято було дарувати книгу близьким людям, тим, кого любиш.

23

В усьому світі цього дня купують, дарують, читають книжки, проводять зустрічі з авторами, різноманітні конкурси, акції на захист книги. До речі, на батьківщині Сервантеса цю дату святкують конкурсом – безперервним читанням «Дон Кіхота». Читці змінюють один одного протягом 48 годин.

Кожного року за ініціативою ЮНЕСКО обирається Всесвітня столиця книги. Такими вже були Мадрид, Александрія, Нью-Делі, Антверпен, Монреаль, Турин, Богота, Амстердам, Бейрут, Любляна, Буенос-Айрес, Єреван. Вибір книжкових столиць – частина зусиль ЮНЕСКО з популяризації книг і читання.

Вітаємо всіх шанувальників книги

із Всесвітнім днем книги і авторського права!

Запрошуємо здійснити подорож залами музею книги і друкарства України разом з учнями 9-Б класу. Музей розташований у давній архітектурній пам’ятці Києво-Печерської лаври — будинку монастирської друкарні, що діяла безперервно з початку ХVІІ століття до початку XX століття (понад 300 років).

Вислови про книгу

Навчайтесь і читайте. Читайте книжки серйозні. Життя зробить усе інше. Ф. Достоєвський.

Книга - це джерело освіти, знання і якщо збагачення, то збагачення культурного і душевного. М. Рильський.

Щоб підготувати людину духовно до самостійного життя, треба ввести її у світ книг. В. О. Сухомлинський.

Хто полюбить книгу, той далеко піде у своєму розвитку. Книга рятує душу від здерев’яніння. Т. Г. Шевченко.

Найкорисніші ті книги, які змушують читача доповнювати. А. Вольтер

Коли людина припиняє читати, вона перестає мислити. Дідро

 

Друк

Увага! Шановні батьки!

У зв’язку з карантинними обмеженнями, прийом дітей до 1-х класів шкіл Києва призупинено! Про дату початку прийому Вас буде проінформовано додатково!

 Детальніше: https://bit.ly/31UBd75

Друк

Онлайн-конференція для батьків майбутніх першокласників!

   Вступ дитини до школи - важливий момент у житті кожної сім’ї. Він пов’язаний з новим типом стосунків з однолітками, вчителем, новими формами діяльності. Питання підготовки і вступу дітей до школи завжди є хвилюючими.

   01 квітня 2021 року в НВК № 240 «Соціум» відбувся онлайн-захід для батьків майбутніх першокласників! Відкрила конференцію директор школи Інна Гонтар, яка провела віртуальну  екскурсію закладом, представила присутнім класоводів, які набиратимуть першокласників. Вчителі презентували гостям свій педагогічний досвід, особливості роботи з дітьми й батьками. З вимогами освітньої програми Нової української школи під керівництвом Р.Б. Шияна, за якою навчатимуться учні, познайомила вчитель початкових класів, тренер-педагогів НУШ Валентина Папенко, яка на основі власного досвіду презентувала особливості освітнього процесу в початковій школі.

Навчально-виховний комплекс № 240 «Соціум» запрошує майбутніх першокласників до нашого закладу!

Можливі зміни щодо початку прийому учнів до 1 класу в звязку з суворими карантинними обмеженнями!!! Слідкуйте за змінами та оновленнями на нашому сайті.

Переглянути віртуальну екскурсію навчальним закладом >>>


1

22

Друк

Онлайн-конференція для батьків майбутніх першокласників!

video-conference-1024x1024

Початок о 18.00 год.

 

Підключитися до конференції Zoom за посиланням
https://us04web.zoom.us/j/79254084516?pwd=bGVEVzZzOXZRQlVDRkp1TStzbEdrZz09

Ідентифікатор конференції: 792 5408 4516
Код доступу: 2c65RW

Друк

Поетичне кафе НВК 240 "Соціум"

Поезія, як зазначено в ухвалі ЮНЕСКО, може стати відповіддю на найгостріші та найглибші духовні запити сучасної людини, але для цього  необхідно привернути до неї якнайширшу громадську увагу. Всесвітній день поезії — свято, яке відзначається щороку 21 березня - в день весняного рівнодення. 
В нашому поетичному кафе зібрались юні поціновувачі  поезії, котрі поділилися  своїми поетичними вподобаннями. 
Дякуємо усім, хто приєднався до створення проєкту! 
Переможці в номінаціях: 
"Співоче слово" - Лілія Арутюнян.
"Достукатись до серця" - Трушенко Дар'я, Щеринська Ірина,Доліна Софія, Альона Костирко.
"Патріотична душа" - Гавриленко Даяна,Влад Малюк, Ваня Саєнко, Руднєв Олександр, Мамоян Таміла. 
"Диво-слово автора" - Сушко Богдана.
"Сучасна поезія" - Наріманова Діана, Пономаренко  Марія.

Найбільшого визнання в соціальних мережах  отримали: 
•Діана Наріманова, уривок 
Лесі Українки "Монолог Мавки";
• Кисіль Дар'я з віршем
Ліни Костенко  "Крила";
•Шимко Богдана,авторський вірш "Кролик, що дивиться у небо";
•Руднєв Олександр із віршем 
Ліни Костенко "Про силу слова".
Screenshot 20210329-112624_Video_Player  Screenshot 20210329-112624_Video_Player
Screenshot 20210329-112624_Video_Player Screenshot 20210329-112624_Video_Player
Друк

Шановні учасники освітнього процесу!

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки міста Києва №47 від 19.03.2021 "Про посилення обмежувальних заходів із запобігання поширенню хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" освітній процес у закладі після канікул  буде організовано таким чином:
 
— для учнів 1-4 класів навчання розпочнеться ОЧНО з 29.03.2021р.;
 
— для учнів 5-11 класів навчання розпочнеться в ДИСТАНЦІЙНОМУ форматі з 25.03.2021р. по 09.04.2021р. відповідно до розкладу з використанням онлайн-ресурсів (конференц-зв'язок, середовище Microsoft Teams, OneNote Classroom для індивідуального і групового навчання, платформи соціальних мереж  та інші).
 
Також звертаємо Вашу увагу, що перебування батьків та будь-яких сторонніх осіб в приміщеннях закладу освіти у період  з 25.03.2021 по 09.04.2021 року – заборонено.
 
З повагою 
Адміністрація НВК №240 "Соціум"
Друк

Вітаємо переможців 3-го етапу Місячника зі спортивного орієнтування

Вікова група Ж-12 (новачки)
1 місце - Фещенко Анастасія, 6-в

Вікова група Ч-14

2 місце - Молдован Микола

4 місце- Верес Антон, 7-б 

Учні проявили неабияку спритність і кмітливість, на відмінно орієнтувалися на місцевості та показали високі результати! 

konkurs 1

konkurs 1konkurs 1