Друк

Онлайн-конференція для батьків майбутніх п'ятикласників!

20.05.2021 року в НВК № 240 «Соціум» було проведено онлайн-конференцію для батьків майбутніх п’ятикласників. Директор навчального закладу, Гонтар Інна Миколаївна, познайомила всіх учасників заходу з особливостями організації освітнього процесу в 5х класах. Увазі батьків було представлено віртуальну екскурсію, де всі охочі мали можливість потрапити до школи не виходячи з дому. Під час конференції батьки мали змогу познайомитися з майбутніми класними керівниками, а вчителі представити себе і свій педагогічний досвід.

2020


Запрошуємо Вас здійснити подорож навчальним закладом>>>

Друк

Увага!

Шановні батьки! 20 травня 2021 року о 18.00 відбудеться онлайн-конференція для батьків майбутніх пятикласників. На конференції ви зможете отримати інформацію щодо організації освітнього процесу в 5х класах у 2021-2022 навчальному році, познайомитися з майбутніми класними керівниками та віртуально відвідати наш навчальний заклад.

877279original

Підключитися до конференції Zoom ви зможете за посиланням:
https://us04web.zoom.us/j/5071906984?pwd=NlIvbDlGRHVKQlQ4WVphSVg3RkJOQT09

Ідентифікатор конференції:  507 190 6984

Код доступу: 2021

Друк

Всесвітній день книги і авторського права

У квітні 1995 р. Генеральна конференція ЮНЕСКО заснувала Всесвітній день книги і авторського права, який щорічно відзначається з 1996 року. Це данина поваги до книг та авторів. Головна мета свята – привернути увагу державних органів і читачів до книг як джерела отримання знань, мати доступ до духовних і матеріальних цінностей, розуміння краси і творчих досягнень людини. Адже книги – це вікно у світ культурного розмаїття, це міст, що з'єднує різні цивілізації у часі й просторі.

ЮНЕСКО обрала цю дату з огляду на її символічність для світової літератури. Причиною вибору саме цієї дати послужило те, що багато відомих письменників народились або померли 23 квітня. Наприклад, М. Сервантес, В. Шекспір, Л. Вега, М. Дрюон, М. Валеджо, В. Набоков… Сьогодні Всесвітній день книги святкують у 190 країнах світу.

 23.1Книги – морська глибина,
Хто в них пірне аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.

Іван Франко

 

Символічно день 23 квітня також був обраний завдяки традиції святкування Дня книги у Каталонії, де у День Святого Георга дарували троянду за кожну куплену книжку. Цього дня також прийнято було дарувати книгу близьким людям, тим, кого любиш.

23

В усьому світі цього дня купують, дарують, читають книжки, проводять зустрічі з авторами, різноманітні конкурси, акції на захист книги. До речі, на батьківщині Сервантеса цю дату святкують конкурсом – безперервним читанням «Дон Кіхота». Читці змінюють один одного протягом 48 годин.

Кожного року за ініціативою ЮНЕСКО обирається Всесвітня столиця книги. Такими вже були Мадрид, Александрія, Нью-Делі, Антверпен, Монреаль, Турин, Богота, Амстердам, Бейрут, Любляна, Буенос-Айрес, Єреван. Вибір книжкових столиць – частина зусиль ЮНЕСКО з популяризації книг і читання.

Вітаємо всіх шанувальників книги

із Всесвітнім днем книги і авторського права!

Запрошуємо здійснити подорож залами музею книги і друкарства України разом з учнями 9-Б класу. Музей розташований у давній архітектурній пам’ятці Києво-Печерської лаври — будинку монастирської друкарні, що діяла безперервно з початку ХVІІ століття до початку XX століття (понад 300 років).

Вислови про книгу

Навчайтесь і читайте. Читайте книжки серйозні. Життя зробить усе інше. Ф. Достоєвський.

Книга - це джерело освіти, знання і якщо збагачення, то збагачення культурного і душевного. М. Рильський.

Щоб підготувати людину духовно до самостійного життя, треба ввести її у світ книг. В. О. Сухомлинський.

Хто полюбить книгу, той далеко піде у своєму розвитку. Книга рятує душу від здерев’яніння. Т. Г. Шевченко.

Найкорисніші ті книги, які змушують читача доповнювати. А. Вольтер

Коли людина припиняє читати, вона перестає мислити. Дідро

 

Друк

Увага! Шановні батьки!

У зв’язку з карантинними обмеженнями, прийом дітей до 1-х класів шкіл Києва призупинено! Про дату початку прийому Вас буде проінформовано додатково!

 Детальніше: https://bit.ly/31UBd75

Друк

Онлайн-конференція для батьків майбутніх першокласників!

   Вступ дитини до школи - важливий момент у житті кожної сім’ї. Він пов’язаний з новим типом стосунків з однолітками, вчителем, новими формами діяльності. Питання підготовки і вступу дітей до школи завжди є хвилюючими.

   01 квітня 2021 року в НВК № 240 «Соціум» відбувся онлайн-захід для батьків майбутніх першокласників! Відкрила конференцію директор школи Інна Гонтар, яка провела віртуальну  екскурсію закладом, представила присутнім класоводів, які набиратимуть першокласників. Вчителі презентували гостям свій педагогічний досвід, особливості роботи з дітьми й батьками. З вимогами освітньої програми Нової української школи під керівництвом Р.Б. Шияна, за якою навчатимуться учні, познайомила вчитель початкових класів, тренер-педагогів НУШ Валентина Папенко, яка на основі власного досвіду презентувала особливості освітнього процесу в початковій школі.

Навчально-виховний комплекс № 240 «Соціум» запрошує майбутніх першокласників до нашого закладу!

Можливі зміни щодо початку прийому учнів до 1 класу в звязку з суворими карантинними обмеженнями!!! Слідкуйте за змінами та оновленнями на нашому сайті.

Переглянути віртуальну екскурсію навчальним закладом >>>


1

22

Друк

Онлайн-конференція для батьків майбутніх першокласників!

video-conference-1024x1024

Початок о 18.00 год.

 

Підключитися до конференції Zoom за посиланням
https://us04web.zoom.us/j/79254084516?pwd=bGVEVzZzOXZRQlVDRkp1TStzbEdrZz09

Ідентифікатор конференції: 792 5408 4516
Код доступу: 2c65RW

Друк

Поетичне кафе НВК 240 "Соціум"

Поезія, як зазначено в ухвалі ЮНЕСКО, може стати відповіддю на найгостріші та найглибші духовні запити сучасної людини, але для цього  необхідно привернути до неї якнайширшу громадську увагу. Всесвітній день поезії — свято, яке відзначається щороку 21 березня - в день весняного рівнодення. 
В нашому поетичному кафе зібрались юні поціновувачі  поезії, котрі поділилися  своїми поетичними вподобаннями. 
Дякуємо усім, хто приєднався до створення проєкту! 
Переможці в номінаціях: 
"Співоче слово" - Лілія Арутюнян.
"Достукатись до серця" - Трушенко Дар'я, Щеринська Ірина,Доліна Софія, Альона Костирко.
"Патріотична душа" - Гавриленко Даяна,Влад Малюк, Ваня Саєнко, Руднєв Олександр, Мамоян Таміла. 
"Диво-слово автора" - Сушко Богдана.
"Сучасна поезія" - Наріманова Діана, Пономаренко  Марія.

Найбільшого визнання в соціальних мережах  отримали: 
•Діана Наріманова, уривок 
Лесі Українки "Монолог Мавки";
• Кисіль Дар'я з віршем
Ліни Костенко  "Крила";
•Шимко Богдана,авторський вірш "Кролик, що дивиться у небо";
•Руднєв Олександр із віршем 
Ліни Костенко "Про силу слова".
Screenshot 20210329-112624_Video_Player  Screenshot 20210329-112624_Video_Player
Screenshot 20210329-112624_Video_Player Screenshot 20210329-112624_Video_Player
Друк

Шановні учасники освітнього процесу!

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки міста Києва №47 від 19.03.2021 "Про посилення обмежувальних заходів із запобігання поширенню хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" освітній процес у закладі після канікул  буде організовано таким чином:
 
— для учнів 1-4 класів навчання розпочнеться ОЧНО з 29.03.2021р.;
 
— для учнів 5-11 класів навчання розпочнеться в ДИСТАНЦІЙНОМУ форматі з 25.03.2021р. по 09.04.2021р. відповідно до розкладу з використанням онлайн-ресурсів (конференц-зв'язок, середовище Microsoft Teams, OneNote Classroom для індивідуального і групового навчання, платформи соціальних мереж  та інші).
 
Також звертаємо Вашу увагу, що перебування батьків та будь-яких сторонніх осіб в приміщеннях закладу освіти у період  з 25.03.2021 по 09.04.2021 року – заборонено.
 
З повагою 
Адміністрація НВК №240 "Соціум"
Друк

Вітаємо переможців 3-го етапу Місячника зі спортивного орієнтування

Вікова група Ж-12 (новачки)
1 місце - Фещенко Анастасія, 6-в

Вікова група Ч-14

2 місце - Молдован Микола

4 місце- Верес Антон, 7-б 

Учні проявили неабияку спритність і кмітливість, на відмінно орієнтувалися на місцевості та показали високі результати! 

konkurs 1

konkurs 1konkurs 1

 

Друк

ДПА 2021

60523f1ea3af2188544076
За інформацією https://mon.gov.ua/ua/news/uchniv-4-h-ta-9-h-klasiv-zvilneno-vid-prohodzhennya-dpa-u-20202021-navchalnomu-roci

Учнів, які завершують здобуття початкової (4-ті класи) та базової загальної середньої (9-ті класи) освіти, звільнено від проходження державної підсумкової атестації у 2020/2021 навчальному році. Відповідний наказ МОН від 03.03.2021 №273 зареєстровано в Міністерстві юстиції України 16.03.2021 за №338/35960.

Рішення ухвалено у зв’язку з установленням для єдиної державної системи цивільного захисту на всій території України режиму надзвичайної ситуації відповідно до пункту 1 розпорядження Кабінету Міністрів від 25 березня 2020 року №338-р "Про переведення єдиної державної системи цивільного захисту у режим надзвичайної ситуації".

Відповідно до абзацу другого частини п’ятої статті 17 Закону України "Про повну загальну середню освіту", кожен учень має пройти державну підсумкову атестацію за кожний рівень повної загальної середньої освіти з державної мови, математики та інших предметів, визначених центральним органом виконавчої влади у сфері освіти і науки, крім випадків, визначених законодавством.

Пунктом 6 розділу IV Порядку проведення ДПА встановлено, що здобувачі освіти, які проживають у зоні надзвичайної ситуації природного та техногенного походження, звільняються від атестації за рішенням МОН або місцевих органів управління освітою. Відповідно до пункту 9 розділу IV зазначеного Порядку, здобувачам освіти, звільненим від атестації, у відповідному документі про освіту робиться запис "звільнений(а)".

Відповідно до позицій 32 та 33 розділу ІІ Класифікаційних ознак надзвичайних ситуацій, перевищення порогового рівня захворюваності людей на грип, гострі респіраторні вірусні захворювання удвічі і більше разів протягом періоду понад 2 тижні у двох та більше адміністративних районах області (Автономна Республіка Крим, міста Київ та Севастополь), містах або в цілому по країні, інфекційні захворювання людей невиявленої етіології віднесено до надзвичайних ситуацій природного характеру.

Зважаючи на це, МОН звільнило від проходження державної підсумкової атестації здобувачів закладів загальної середньої освіти 4-х і 9-х класів у 2020/2021 навчальному році.

У відповідному документі про освіту учнів, звільнених від ДПА, необхідно зробити запис "звільнений(а)".

Таке рішення сприятиме організованому завершенню навчального року учнями, які закінчують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти, в умовах поширення на території України COVID-19.

Рішення набуде чинності у день його публікації в "Офіційному віснику України".

Друк

Весняні канікули 2021

1584947957 90782340_2850578135029070_9065030851942678528_o

Відповідно до Протоколу №9 від 17.03.2021 Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого органу КМДА

  • для учнів 5-11 класів канікули розпочинаються з 18 березня 2021 р.;
  • для учнів 1-4 класи - з 22 березня.

Відповідно учні 1-4 класів навчаються 18 та 19 березня згідно розкладу.

Під час канікул, продовжують працювати гуртки у дистанційному режимі, що забезпечить дозвілля більшої кількості учнів та вихованців і допоможе зберегти здоров’я усіх учасників освітнього процесу та їхніх родин.

Розклад 

Друк

Онлайн-конференція для батьків учнів 7-х класів щодо вибору предметів поглибленого вивчення.

11 березня 2021 року адміністрація закладу провела онлайн-конференцію для батьків учнів майбутніх 8-х класів щодо особливостей навчання в допрофільних динамічних групах. Директор закладу Гонтар І.М. ознайомила батьків з організацією навчання у 8-9 класах та перспективним вибором предметів для поглибленого вивчення на 2021-2022 навчальний рік.

Практичний психолог Щербатюк Л.О. підготувала матеріали проведених діагностичних робіт на паралелі 7-х класів та ознайомила батьків із загальними нахилами учнів кожного класу.

 kon

kon

 

kon

kon
Друк

Організація харчування в закладі

У навчально-виховному комплексі № 240 «Соціум» щоденно пропонується широкий асортимент страв, які діти надзвичайно люблять. Уже другий рік поспіль учні мають можливість самостійно обирати блюда, які їм подобаються. Варіанти сніданків дуже різні: хтось хоче спробувати все і потроху, хтось обирає тільки ту їжу, яка їм до смаку, а дехто взагалі не вживає м'яса, тому надає перевагу більше овочам, салатам та фруктам.

12.03.2021

13 113 1
13 113 1

13 1

13 113 1

11.03. 2021

11 111 111 1

11 111 111 111 1
Друк

Конференція з питань покращення харчування в школах Оболонського району.

04 березня 2021 року на базі НВК № 240 “Соціум” відбулася Конференція з питань покращення харчування в школах Оболонського району. Організатором та ініціатором заходу вже декілька років є директор КП «Шкільне харчування» Перегуда Наталя Олексіївна. Своїми досвідом та кулінарними шедеврами ділилися 30 шеф-кухарів шкільних їдалень. Оцінювали страви почесні члени журі: Голова Оболонської РДА Фесик К.О., начальник РУО Оболонського району Вахнюк Н.М., начальник управління дошкільної, загальної шкільної та позашкільної освіти Бохно О.В., начальник відділу загальної середньої освіти Сухоловська Т.О., перший заступник голови Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації Цибульщак О.Л., заступники голови Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації Трофимов А.В. та Сазанович О.Р. Головою журі був професор готельно-ресторанного бізнесу Київського національного університету культури і мистецтв, член асоціації кулінарів України Грищенко І.М.
У залі панувала святкова атмосфера, широкий асортимент кулінарних блюд вражав своєю оригінальністю та неповторністю, креативністю та незвичним поєднанням смаків української кухні.
У кінці заходу перед журі став непростий вибір. Після довгого обговорення голова журі оголосив переможців конкурсу в таких номінаціях:
«Приз глядацьких симпатій» - НВК № 240 «Соціум»;
«Страви з риби» - ЗЗСО №29, 256
«Найбільш асортимент страв» - НВК № 240 «Соціум»;
«Оригінальна страва» - ЗЗСО №252 та НВК №157;
І місце «Страва від шефа» - ЗЗСО №9.
Такий захід з представлення кулінарних страв об’єднав найкращих майстрів району, на якому кожен з учасників мав можливість перейняти досвід своїх колег, взяти щось нове для урізноманітнення меню в своєму закладі. Нові кулінарні шедеври з наступного тижня будуть радувати учнів шкіл Оболонського району.

konferencia _1konferencia _1
konferencia _1konferencia _1
konferencia _1konferencia _1
Друк

Обмін досвідом.

01 березня 2021 року адміністрація закладу гостинно приймала колег комунального закладу Маріупольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №63, які приїхали для обговорення питань щодо впровадження допрофільного диференційованого навчання в своєму закладі освіти. Під час плідної роботи директор Гонтар Інна Миколаївна ознайомила колег з особливостями допрофільного диференційовано навчання у 8-9 класах, складанням навчальних планів та веденням супровідної документації для впровадження даного експерименту.

Гості мали можливість познайомитися з особливостями роботи навчально-виховного комплексу, відвідати уроки в групах поглибленого вивчення та опрацювати необхідні документи для організації дослідно-експериментальної роботи в своєму закладі.

Успіхів Вам, колеги!

 viber_2021-03-11_01-31-29  viber_2021-03-11_01-31-29