Друк

Молодь самоврядує!

brGYirOPSOI

День самоврядування в школі являє собою навчальний день, протягом якого уроки і позакласну роботу проводять учні. Всі діти школи займаються за розкладом уроків, затвердженим наказом директора школи на цей день.


Місія дня самоврядування це - створення умов для самореалізації особистості, професійної орієнтації, виховання самостійності, відповідального ставлення до дорученої справи, розвиток творчої діяльності учнів.
Представники різних  класів на один день міняються місцями зі своїми викладачами і бачать шкільне життя з іншого боку. Література, математика, хімія, біологія і багато інших предметів стануть в цей день особливо цікавими, адже, як відомо, діти бачать світ зовсім іншими очима! «Нова» адміністрація школи теж працює, "не покладаючи рук". Директор школи в особі Соколова Володимира (Голови учнівського самоврядування) та його помічники в особі новоспечених завучів намагаються вирішувати всі виникаючі проблеми швидко і ефективно. Саме вони зберігають порядок у рідній школі , на уроках і на перервах.  День Самоврядування запам'ятається вчителям і учням школи як один з найбільш яскравих і красивих днів нашого шкільного життя, а ця традиція збережеться і на наступний рік!

1atQR8EJ5cY

4U4uwWHc B4

DiuWDKoKODc

Ds9F6ADYQhQ

EYSr80SCUQU

ffjZSsMNHgo

fvw46Wn6KeA

iDOwvkuQGdw

oxgr2dMoVqo

S-8c2byV3ws

vNXDiEoYwXQ

w6cZj-PtUb0