Друк

День працівника освіти

5FTDnVUnx3Q

Шановні вчителі!

Вітаємо всіх вас із прекрасним осіннім святом – Днем працівника освіти.

Як багряна осінь обдаровує своїми багатствами, так і ви, учителі, даєте дітям неоціненні скарби людських якостей, які є такими важливими в житті.

Ваша праця – це запорука духовно-морального та інтелектуального зростання підростаючого покоління. Саме ви дбайливим і трепетним ставленням до вразливих дитячих характерів загартовуєте в них справжню людину. Сумлінно виконуючи всій професійний обов’язок, ви вчите юнь пізнавати й опановувати нове і пам’ятати про те, якого ми роду.

Невтомною працею свого розуму і серця ви створюєте надійну основу для духовного, соціального та культурного розвитку особистості.

Хай слово вчителя буде завжди святим і чистим на землі, а засіяна невтомною працею освітянська нива щедро зарясніє сходами юних талантів, яскравих особистостей, які прославляться визначними перемогами та збагатять суспільство новими досягненнями.

Щиросердно вітаємо всіх педагогів із святом, зичимо міцного здоров’я, наснаги, добробуту, незгасної іскри та творчого неспокою. Хай вас і ваших учнів завжди об’єднує одна мета – зведення величного храму знань.

Традиційно в нашому закладі відбувся святковий концерт на якому виступали учні та вчителі школи. Серед почесних гостей був присутній представник соціального центру «Перспектива – Оболонь» Сидорченко Олег Олександрович. Стіни закладу були прикрашені святковими стіннівками.

1qP-iFd6oUo

7ZsHIecNges

EQIIlwABDY8

fbV803AqtTQ

iuhPxZ7717A

JR7X67RXk8g

K3WYn9TMmWk

KOsUEUlm858

Ufy3fdisXGo

WS0TeVoMWsU 1

zCYYRZmsua4

ZxRt-3ce5WY

ZRUHBZEp-fg

a9IshR3nJFo