Друк

Вітаємо команду НВК №240 "Соціум" з І місцем!

ESL9RXZmMvY

Якщо нас спитають, чи не сумно нам було сидіти вдома на канікулах, то ми впевнено відповімо, що нудьгувати нам не доводилось зовсім! 02 листопада 2016 року команда нашої школи, у складі трьох учнів: Анна Грищенко (8а), Анна Лєбєдєва (9а) та Олексій Галганов (10а), взяли участь у змаганнях обдарованої молоді "Битва шкіл" або "Україніада". Насправді, коли ми дізнались, що братимемо участь в цьому заході, ми не очікували, що це буде настільки цікаво!

Прибувши на місце ми одразу відправились до студії, де на нас чекав невеличкий концерт у виконанні учнів Європейського колегіуму, які були організаторами даного дійства. Після цього нам дали наш "маршрутний лист" і ми вирушили по різноманітних станціях, де кожен учень мав змогу проявити своє вміння працювати в команді і показати свої знання, набуті під час навчання. Виявилось, що питання з етики були достатньо важкими, проте, приклавши зусилля, ми змогли відповісти на частину з них. На цьому етапі ми набрали 40 балів і наш результат був одним з найкращих серед усіх семи команд.

Відновивши сили під час сніданку ми вирушили на другий етап. Всіх учнів було розділено на 3 групи ( 8, 9 і 10 класи). Протягом цього етапу кожен з учнів мав виконати завдання, які стосувались певних знань з деяких шкільних предметів: математика, фізика, хімія, історія, англійскька та українська мова тощо. Саме під час виконання цих завдань можна було набрати найбільшу кількість балів, що ми і зробили, адже наш результат був найкращим серед усіх шкіл. Після даного етапу на нас чекав обід.

Після смачного обіду ми мали змогу трохи відпочити і відвідати різні майстер-класи, які були розподілені між нами жеребкуванням. «…Мені пощастило потрапити на майстер-клас по акторській майстерності. Він був досить пізнавальним і захоплюючим, оскільки ми встигли навіть зробити невеличку виставу (в якій я грала головну роль!), потім ми мали змогу показати цю виставу всім присутнім на заході і я гадаю, що вони отримали задоволення від споглядання, так само як і ми від самої гри…» - говорить Лєбєдєва Анна.

Перед оголошенням результатів на нас чекав третій етап «Україніади», він був проведений за принципом гри "Що? Де? Коли?". Питання були дійсно складними і одне з них пролунало трьома різними мовами (англійською, німецькою і французькою).

Наші вчителі теж не нудьгували. Поки ми проходили два етапи, вони відвідали психологічний тренінг на тему: «Радість», намалювали чудові картини на майстер класі з образотворчого мистецтва та познайомились із закладом під час екскурсії.

І ось настав вирішальний момент - момент оголошення переможців. Всі дуже хвилювались і ми нкймовірно зраділи, коли дізнались, що саме наша команда посіла перше місце. Ми отримали цінні призи, а ще багато незабутніх вражень! Наш Олексій отримав безкоштовний квиток до дитячого табору в Болгарії, як самий активний учасник заходу.

Хочеться подякувати за підтримку вчителям, які супроводжували нас, директору, який ще зранку налаштовував нас на перемогу і, взагалі, всім, хто нас підтримував! Це був дійсно незабутній день і неоціненно корисний досвід! З перемогою нас!

BBXVgPGIh00fC9k5S4KO4s

L-W0l10 VwM

lZcu uvG-Yc

xn92db2uhZs