Друк

Посвята в ліцеїсти

1

22 грудня 2016 року школа перебувала у святковому очікуванні… Ні, не новорічних канікул чи свят. У нас був День ліцеїста!

Саме сьогодні наша ліцейна родина поповнилася на 75 ліцеїстів!

У актовій залі школи зібралися усі:  ліцеїсти 11 класів, учителі, батьки, майбутні десятикласники…Тема свята стала продовженням жовтневого заходу до Дня захисника України «Як козаки…». Тільки тепер наші герої шукали ліцей, у якому їх навчать і вчитися, і дружити, і друзів цінувати.

2

3

Три яскравих головних герої – козаки в пошуках місця для навчання за допомогою карпатської мольфарки набрели на ліцей «Соціум», побували на уроках, познайомилися з учителями, відвідали контрольну, пройшли шкільними коридорами і вирішили, що кращого місця  годі вже шукати…10 – класники народ дружний, чесний сміливий, а тому таких друзів на дорозі не кидають.

 4

5

Ось так і влилися новобранці у дружну ліцейну родину!

Поки директор школи Гонтар Інна Миколаївна та заступник директора Манілова Марина Анатоліївна вручала новоспеченим ліцеїстам відзнаки, на сцені їх вже чекали 11 – класники. Наостанок 150 молодих завзятих, красивих, молодих людей від щирого серця заспівали «Пісню про дружбу», яка вже стала символом дружби ліцеїстів нашого закладу.

6

7

Хочеться особливо відзначити головних персонажів дійства: Яціва Іллю, Попівнюка Івана, Чорного Володимира, Голубенко Анастасію за яскраве втілення своїх образів. Ведучі одинадцятикласники( Данько Тетяна, Щербаков Олександр,  Тарасюк Марія) теж добре справилися зі своєю роллю провідників і помічників.

Чудовим сюрпризом став виступ класних керівників. Учні, не стримуючи емоцій, стоячи аплодували своїм класним мамам! Такими вони їх ще не бачили!

Яскраві виступи учнів 10 – А та 10-В класів багатьох учнів відкрили нам по – новому. А 10 – Б з номером «На контрольній» зірвав шквал овацій, бо кожен учитель побачив моменти, котрі періодично трапляються під час уроків у кожного.

8

9

Процедура посвяти закінчилась, а свято продовжилось! На новоспечених ліцеїстів чекав похід у кінотеатр, де вони провели ще кілька годин у приємному спілкуванні.

10

11

В добрий час, дорогі 10 – класники!

Чекаємо від вас нових успіхів і досягнень на ліцейній ниві.