Друк

Військово-спортивна патріотична гра «Сокіл»

AJ5HJFnhUi8

07 квітня 2017 року учні 8-9 класів НВК №240 «Соціум» взяли участь у дитячо-юнацькій військово-спортивній патріотичній грі «Сокіл» («Джура»). 
Метою гри є: виховання у юнаків та дівчат глибоких і твердих національно-патріотичних переконань, підготовка молоді до творчої праці, до військової служби та захисту своєї Батьківщини України шляхом залучення молоді до оборонно-масової та військово-спортивної патріотичної роботи; виховання духовно та фізично розвиненого юного покоління суверенної України на історично сформованих засадах козацького світогляду та здорового способу життя, у дусі відданості Батьківщині та її народу на основі відродження національних і загальнолюдських духовних і моральних цінностей. 
Гра відбулась на території військово-патріотичного табору «Азовець», де професійні бійці та інструктори полку АЗОВ навчали дітей доланню смуги перешкод, збирати й розбирати автомати, навикам медицини та стройової підготовки. 
Наші учні отримали масу позитивних емоцій, заряд хорошого настрою та відчули себе справжніми воїнами-козаками. 
Дякуємо бійцям полку АЗОВ за організацію та проведення чудового дійства, за передані знання та навички, за патріотичне виховання наших учнів.

bRL9DuIVXV8

Cv BQB3U1-o

FW0aBcS9Dh4

H8XWx9oK1J0