Друк

Smart Kids (Розумники)

P70518-183509
18 травня 2017 року для батьків початкової школи відбулись збори з компанією Smart Kids (Розумники).

Спікери ділилися досвідом впровадження інноваційного проекту для початкової школи – «Розумники» (Smart Kids).

 

В чому особливість проекту?

На допомогу традиційним методам навчання приходять інформаційно-комунікаційні технології. Комп’ютер, в якому діти молодшого шкільного віку бачать забавку, перетворюється на засіб для серйозного навчання – як удома, так і на уроці. При цьому учні не просто знайомляться з тим, як правильно та без шкоди для здоров’я треба використовувати гаджети, а передусім вивчають базові предмети, такі як математика та українська мова.

Які навчальні матеріали використовується?

Спеціально для учнів молодшої школи був розроблений навчальний контент – електронні освітні ігрові ресурси за технологією Smart Kids. Це інтерактивні завдання, гарно проілюстровані та анімовані. Цікава ігрова форма, казкові сюжети, яскравий дизайн – усе це мотивує дітей та викликає бажання навчатися. Щоб дати відповідь на завдання чи розв’язати задачу, дитина може послуговуватися мишею (якщо користується комп’ютером) або скористатися стилусом чи пальчиком, якщо говорити про touch-екран на планшеті.

Зміст ігорових ресурсів повністю відповідає чинній програмі, самі ж програми мають гриф МОН. Наразі за технологією Smart Kids вже навчається учні понад 130 класів по всій Україні. До педагогічного експерименту може долучитися будь-яка школа.

Які технічні вимоги проекту?

Почати використовувати освітній контент у навчально-виховному процесі можна з мінімальним набором обладнання. Для повного ж оснащення кабінету молодшої школи в рамках реалізації проекту передбачені комплекси SMART TEACH та SMART CLASS.

SMART TEACH – сучасне робоче місце вчителя початкових класів, що включає набір базових мультимедійних засобів для організації інтерактивної роботи на уроці: потужний комп’ютер, короткофокусний проектор з інтерактивними функціями, спеціалізовану дошку-екран.

У навчальному середовищі SMART CLASS кожен учень працює за персональним пристроєм, який спеціально створено для початкової школи. Вчитель може ставити завдання індивідуально чи всьому класу, переглядати статистику успішності школярів, зберігати результати.

P70518-171526

P70518-183524