Друк

Районний семінар вчителів англійської мови

22 листопада у НВК № 240 «Соціум» відбувся районний семінар вчителів англійської мови. Темою обговорення була "Розвиток соціокультурної компетенції учнів на уроках англійської мови шляхом упровадження інноваційних технологій та сприяння розвитку творчих здібностей учнів."

semEngl 2semEngl 2

 

Вчителі школи Семенчук Н.М.,Стеценко С.В.,Мохова О.Б.,Рогожникова О.О.,Кокот Т.М. ознайомили присутніх з роботою методичного об’єднання вчителів англійської мови школи, поділилися досвідом впровадження інноваційних технологій на уроках англійської мови та у позаурочний час. Зокрема, СеменчукН.М. та МоховаО.Б. розповіли про сучасні інтерактивні технології викладання іноземної мови в Новій Українській Школі з застосуванням lego. Стеценко С.В. надала приклади використання на своїх уроках відеоматеріалів ВВС навчально-методичного комплексу Wider World.

Кокот Т.М. зазначила важливість розвитку творчих здібностей та соціокультурної компетенції учнів при проведенні шкільного конкурсу на кращого знавця англійської мови Best7.

Рогожникова О.О. звернула увагу присутніх на важливість використання проектної діяльності у розвитку творчих здібностей учнів.

Методист міжнародного освітньо-методичного центру Дінтернал Ед’юкейшн Людмила Сидорчук провела тренінг «Планування уроку та тайм менеджмент для досягнення очікуваного результату» з використанням навчально-методичного комплексу Wider World.

Присутні високо оцінили підготовку та проведення семінару, про що свідчить проведене після семінару анкетування.

semEngl 1semEngl 1semEngl 1semEngl 1semEngl 1semEngl 1

semEngl0