Друк

Увага! Освітній процес призупинено!

5eb04488ac10f198197925

Уряд продовжив строки загальнонаціонального карантину в Україні – він триватиме до 22 травня 2020 року. Таке рішення було прийняте сьогодні, 4 травня 2020 року, під час засідання Кабміну в Києві.

“Рішення Уряду передбачає послаблення деяких карантинних обмежень з 11 травня. Українці зможуть знову ходити в парки та сквери, запрацюють перукарні, буде дозволена оптова і роздрібна торгівля непродовольчими товарами. Однак для закладів освіти все залишиться незмінним – вони проводять дистанційне навчання та готуються до завершення навчального року”, – пояснила т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

Відповідно до розпорядження КМДА від 11.03.2020 року № 427  "Про призупинення освітнього процесу в закладах дошкільної, загальної середньої, позашкільної  професійної (професійно-технічної), вищої освіти усіх типів та форм власності"  з 12.03.2020 року освітній процес в закладі призупинено та буде проводитись дистанційно.
Додатково:  рішенням Уряду від 25 березня, загальнонаціональний карантин продовжено до 24 квітня.
Терміни карантину можуть змінюватись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні. 
  • Інформація про електронні  освітні ресурси для учнів та вчителів розміщена на сайті  Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка:urok.ippo.kubg.edu.ua, kievoit.ippo.kubg.edu.ua, та на сайті   "Столичний  центр відкритої освіти".
  • Для педагогів 12 березня буде проведено вебінар " Організація дистанційного навчання закладом освіти", відеозапис буде розміщено на порталі ІППО та сайті Департаменту освіти і науки Києва;
  • для учнів 5-11 класів - вебінар" Як навчатися дистанційно? Відкриті ресурси. Дату і проведення буде повідомлено додатково. 
  • З 16 березня телеканалом ТРК "Київ" 2 год. ефірного часу буде відведено для проведення телеуроків: 4 телеуроки по 30 хвилин з різних предметів спрямовано першочергово доя учнів випускних 9-х та 11-х класів.

 

Для попередження розповсюдження вірусних захворювань рекомендуємо:

1) Уникати місць масового або загального скупчення (кінотеатри, супермаркети, торгові центри, розважальні комплекси та ін).

2) Уникати близького контакту з усіма , хто має ознаки застуди та кашель.

3) Дотримуватись правил особистої гігієни: миття та дезінфекція рук.

4)Здійснювати систематичне провітрювання житлових приміщень

5) Використовувати медичні маски за наявності ознак респіраторних захворювань та звернутися до лікаря.