Друк

Круглий стіл "Організація роботи з учнями методами дистанційного навчання для вибору індивідуальної освітньої траєкторії на уроках природничого циклу"

18.11.2020 року вчителями природничої кафедри було проведено круглий стіл «Організація роботи з учнями методами дистанційного навчання для вибору індивідуальної освітньої траєкторії». Метою заходу було ознайомлення вчителів кафедри з методиками організації групової та індивідуальної роботи під час дистанційного та змішаного навчання при проведенні уроків на платформі Teams. А саме з можливістю створення в команді Teams груп із залученням учнів, які можуть знаходитися в цей момент як дистанційно, так і офлайн, що дуже позитивно впливає не тільки на мотивацію освітнього процесу, але й удосконалює освітні компетенції учнів. Кобзар Марина Олександрівна показала фрагмент уроку віртуальної екскурсії заповідниками території саван Африки. До роботи були підключені учні, які в цей час працювали вдома.

Кисельова Лариса Григорівна та Сергуніна Раїса Олександрівна поділилися досвідом проведення уроків хімії та біології під час змішаного або дистанційного навчання через Viber.

18.11 krugluy_stil_1

18.11 krugluy_stil_118.11 krugluy_stil_1