Друк

«Розробка проєту Положення про забезпечення внутрішньої системи якості освіти в НВК №240 «Соціум»

Цікавою та наполегливою була робота колективу під час засідання педагогічної ради закладу «Розробка проєту Положення про забезпечення внутрішньої системи якості освіти в НВК №240 «Соціум»», яка пройшла у формі стратегічної сесії. Почесним гостем онлайн-засідання, яке відбулося 18 лютого 2021 року, був головний спеціаліст управління Державної служби якості освіти в місті Києві О.В. Пошелюжний. Колектив закладу висловлює подяку Олександрові Валентиновичу за змістовну доповідь щодо самооцінювання як процесу вивчення та оцінювання ефективності функціонування внутрішньої системи якості освіти в закладі.
А як все починалося?
Педагогічні працівники закладу працювали на окремих локаціях над основними складовими проєкту Положення внутрішньої системи якості освіти в закладі: освітнє середовище, система оцінювання здобувачів освіти, педагогічна діяльність педагогічних працівників, управлінські процеси. Відповідно до маршрутного листа та встановленого регламенту на кожен етап, робочі групи обговорювали запропоновані теми, фіксували ключові компоненти, вносили корективи та доповнювали пропозиціями ідеї колег. Кожна група обирала спікера, який мав узагальнити та представити матеріали напрямку на останньому етапі педради для подальшої розробки проєкту Положення. В цей час інші педагогічні працівники були слухачами онлайн-засідання.
У результаті плідної співпраці команди НВК № 240 «Соціум» ми маємо проєкт Положення для розбудови внутрішньої системи якості освіти в закладі. Дякуємо всім за плідну працю!!!

pedrada 1pedradapedrada 1pedrada 1
pedrada 1pedrada 1pedrada 1pedrada 1pedrada 1pedrada 1pedrada 1pedrada 1pedrada 1