Друк

Онлайн-конференція для батьків майбутніх першокласників!

   Вступ дитини до школи - важливий момент у житті кожної сім’ї. Він пов’язаний з новим типом стосунків з однолітками, вчителем, новими формами діяльності. Питання підготовки і вступу дітей до школи завжди є хвилюючими.

   01 квітня 2021 року в НВК № 240 «Соціум» відбувся онлайн-захід для батьків майбутніх першокласників! Відкрила конференцію директор школи Інна Гонтар, яка провела віртуальну  екскурсію закладом, представила присутнім класоводів, які набиратимуть першокласників. Вчителі презентували гостям свій педагогічний досвід, особливості роботи з дітьми й батьками. З вимогами освітньої програми Нової української школи під керівництвом Р.Б. Шияна, за якою навчатимуться учні, познайомила вчитель початкових класів, тренер-педагогів НУШ Валентина Папенко, яка на основі власного досвіду презентувала особливості освітнього процесу в початковій школі.

Навчально-виховний комплекс № 240 «Соціум» запрошує майбутніх першокласників до нашого закладу!

Можливі зміни щодо початку прийому учнів до 1 класу в звязку з суворими карантинними обмеженнями!!! Слідкуйте за змінами та оновленнями на нашому сайті.

Переглянути віртуальну екскурсію навчальним закладом >>>


1

22