Друк
PDF

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад у 2011-2012 н.р.

Українська мова
Косенко Яна6-АІ місцеОперчук О.П.
Собко Тетяна6-АІI місцеОперчук О.П.
Суржик Дар’я8-АІII місцеГерун В.Й.
Желєзняк Богдана9-АІI місцеОперчук О.П.–УМ
Максимова В.А.-УЛ
Єсипенко Юлія9-АІI місцеОперчук О.П.–УМ
Максимова В.А.-УЛ
Пан Анастасія10-БІI місцеМаксимова В.А.
Урупа Тетяна10-БІII місцеМаксимова В.А.
Волковська Вероніка11-АІI місцеБогдан О.М.
Сорока Ольга10-БІII місцеБогдан О.М.
Конкурс ім. П. Яцика
Калюжна Ольга5-АІI місцеЖуравльова В.Д.
Свиридюк О5-АІI місцеЖуравльова В.Д.
Новікова Б6-АІII місцеБогдан О.М.
Косенко Яна6-АІII місцеОперчук О.П.
Російська мова
Суржик Дар’я8-АІI місцеШироченко О.Ю.
Невмержицька Олександра9-АІII місцеШироченко О.Ю.
Ткаченко Андрій9-АІ місцеШироченко О.Ю.
Желєзняк Богдана9-АІI місцеШироченко О.Ю.
Макогон Роман9-АІII місцеШироченко О.Ю.
Дудука Олександр9-АІII місцеШироченко О.Ю.
Грязіна Анастасія9-АІII місцеШироченко О.Ю.
Єсипенко Юлія9-ВІII місцеШироченко О.Ю.
Математика
Собко Тетяна6-АІI місцеКоваленко О.Ю.
Легка Анна6-АІI місцеКоваленко О.Ю.
Березовський Дмитро6-АІII місцеКоваленко О.Ю.
Макогон Роман9-АІ місцеСлободенюк І.В.
Крисевич Марія9-АІI місцеСлободенюк І.В.
Дудука Олександр9-АІII місцеСлободенюк І.В.
Кошовник Роман10-АІI місцеТрофімова Л.В.
Гаманюк Олексій11-ВІ місцеСуворова А.В.
Сікалов Олександр11-ВІII місцеСуворова А.В.
Образотворче мистецтво
Косенко Яна6-АІI місцеШибанова А.Т.
Легка Анна6-АІI місцеШибанова А.Т.
Герасименко Анастасія6-ВІII місцеШибанова А.Т.
Мігович Євгенія7-АІII місцеШибанова А.Т.
Малярчук Катерина8-АІ місцеШибанова А.Т.
Вознюк Олександра10-БІI місцеШибанова А.Т.
Журавльова Марина11-АІ місцеШибанова А.Т.
Слюсар Віталій11-ВІI місцеШибанова А.Т.
Політун Єлизавета11-АІI місцеШибанова А.Т.
Англійська мова
Суржик Дар’я8-АІI місцеКокот Т.М.
Железняк Богдана9-АІII місцеКокот Т.М.
Хімія
Суржик Дар’я8-АІII місцеСергуніна Р.О.
Тригубенко Вікт.8-АІII місцеСергуніна Р.О.
Головатенко Анаст.10-АІII місцеСергуніна Р.О.
Сікалов Олександр11-ВІ місцеСергуніна Р.О.
Гуменюк Олексій11-ВІII місцеСергуніна Р.О.
Макогон Роман9-АІI місцеСергуніна Р.О.
Фізика
Паращій Володимир7-АІI місцеКаміна О.О.
Бєлашов Роман7-АІII місцеКаміна О.О.
Макогон Роман9-АІII місцеМельник І.В.
Дудука Олександр9-АІII місцеМельник І.В.
Кошовник Роман10ІII місцеМельник І.В.
Біологія
Сікалов Олександр11-ВІI місцеКисельова Л.Г.
Кошовник Роман10-АІII місцеКисельова Л.Г.
Желєзняк Б.9-АІII місцеКисельова Л.Г.
Правознавство
Уманець Анна9-AІII місцеАнтонова К.Є
Історія
Косенко Я.6-AІI місцеПавленко О.О
Собко Т.6-AІI місцеПавленко О.О
Железняк Б.9-AІII місцеБолдак С.В
Кошовник Р.10-AІI місцеБолдак С.В
Кононова К.10-AІII місцеБолдак С.В
Гоманюк О.11-ВІII місцеПавленко О.О

 s19