Друк
PDF

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2016 – 2017 навчальному році!

un examen

УКРАЇНСЬКА МОВА  ТА ЛІТЕРАТУРА

Прізвище ім’я

Клас

Місце

Учитель

1

 Пономаренко Євгенія

8-А

І

Оперчук О.П.

2

 Філіппова Анастасія 

8-А

ІІ 

Оперчук О.П.

3

Крута Юлія

8-А

ІІ

Оперчук О.П.

4

 Лєбєдєва Анна

9-А

ІІ

Богдан О.М.

5

Морковник Христина

9-А

ІІ

Богдан О.М.

6

 Свиридюк Ольга

10-А

ІІІ

Богдан О.М.

7

 Косенко Яна

11-В

І

 Зимовець О.М., Максимова В.А.

8

Собко Тетяна

11-В

ІІ

 Оперчук О.П.

9

Дубенська Анастасія

11-А

ІІ

Оперчук О.П.

АНГЛІЙСЬКА МОВА

10

Іголінський Данило

9-Б

І

Кокот Т. М.

11

Лєбєдєва Анна

9-А

ІІ

Кокот Т. М.

12

Барсукова Олена

9-А

ІІІ

Кокот Т. М.

13

Арутюнян Лаура

10-В

ІІІ

Козицька Д.С.

14

Шутенко Дмитро

11-Б

ІІІ

Кокот Т.М.

БІОЛОГІЯ

15

Пономаренко Євгенія

8-А

ІІІ

Кисельова Л. Г.

16

Лєбєдєва Анна

9-А

ІІІ

Кисельова Л. Г.

17

Нестерук Іванна 

9-А

ІІІ

Кисельова Л. Г.

18

Свиридюк Ольга

10-А

ІІ

Кисельова Л. Г.

19

Косенко Яна

11-В

ІІІ

Вірич О. М.

20

Богданов Денис

11-А

ІІ

Кисельова Л. Г.

21

Яремчук Лілія

11-А

ІІІ

Кисельова Л. Г.

22

Шупачинський Богдан

11-А

ІІІ

Кисельова Л. Г.

Конкурс ім. П.Яцика

23

Філоненко Дмитро

5-А

ІІ

Зимовець О.М.

24

Малаканова Єлизавета

5-В

ІІ

Гонтар І.М.

25

Ягуста Юлія

5-В

ІІІ

Гонтар І.М.

26

Стеценко Іван

6-Б

І

Богдан О.М.

27

Хіміч Олексій

6-Б

ІІ

Богдан О.М.

28

Жарова Дарія

6-Б

ІІІ

Богдан О.М.

29

Вінницький Артем

6-А

ІІІ

Івасюк О.П.

30

Філіппова Анастасія

8-А

І

Оперчук О.П.

31

Пономаренко Євгенія

8-А

ІІІ

Оперчук О.П.

32

Ракова Анастасія 

8-Б

ІІІ

Максимова В.А.

33

Лєбєдєва Ганна

9-А

ІІ

Богдан О.М.

34

Бурнель Вікторія

9-В

ІІ

Максимова В.А.

35

Морковник Кристина 

9-А

ІІ

Богдан О.М.

36

Свиридюк Ольга

9-А

ІІ

Богдан О.М.

ІНФОРМАТИКА

37

Галганов Олексій

10-А

ІІ

Шац Є.О.

38 

Соболь Михайло

10-Б

ІІІ

Шац Є.О.

ГЕОГРАФІЯ

39

Грищенко Анна

8-А

ІІІ

Кобзар М.О.

40 

Лєбєдєва Анна

9-А

ІІ

Мельник Л. М.

41 

Авдєєнко Іван

9-Б

ІІІ

Мельник Л.М.

42 

Ландо Максим

10-А

ІІІ

Кобзар М.О.

43 

Бабич Олександр

10-А

ІІІ

Кобзар М.О.

44 

Свиридюк Ольга 

10-А

ІІІ

Кобзар М.О.

45 

Косенко Яна 

11-В

ІІІ

Кобзар М.О.

ІСТОРІЯ

46

Косенко Яна

11-В

ІІІ

Авдєєва О.Г.

ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО

47 

Воробей Альона

6-Б

ІІ

Шибанова А. Т.

48 

Калюжна Анастасія

7-Г

ІІІ

Шибанова А. Т.

49 

Синицька Олександра

7-Д

ІІ

Шибанова А. Т.

50 

Сичова Ірина

8-А

ІІ

Шибанова А. Т.

51 

Єрмакова Анна

9-А

ІІІ

Шибанова А. Т.

52 

Радченко Катерина

10-Б

І

Пальоха Л. А.

53 

Майєр Валерій

10-А

ІІ

Пальоха Л. А.

54 

Косенко Яна

11-В

ІІ

Шибанова А. Т.

ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ

55

Борух Аліна

8-В

ІІІ

Вінська С.В.

РОСІЙСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА

56

Ігнатова Катерина

11-В

ІІІ

Мартисюк Г.В.

ЗАРУБІЖНА   ЛІТЕРАТУРА

57

Хижна Аліса

7-А

ІІІ

Гуцал М.В.

58 

Лєбєдєва Ганна

9-А

І

Мартисюк Г.В.

59 

Морковник Христина

9-А

ІІ

Мартисюк Г.В.

МАТЕМАТИКА

60

Клименко Ігор

6-Б

ІІ

Слободенюк І.В.

61 

Хижна Аліса

7-А

ІІ

Коваленко О.Ю.

62 

Морковник Христина

9-А

ІІ

Слободенюк І.В.

63 

Лєбєдєва Анна

9-А

ІІІ

Слободенюк І.В.

64

Ландо Максим 

10-А

ІІ

Трофімова Л.В.

65

Собко Тетяна 

11-А

ІІ

Коваленко О.Ю.

ФІЗИКА

66

Хижна Аліса

7-А

ІІ

Мельник І.В.

67 

Собко Тетяна

11-А

ІІ

Мельник І.В.

ХІМІЯ

68

Понамаренко Євгенія

8-А

ІІІ

Сергуніна Р.О.

69 

Косенко Яна

11-В

ІІІ

Сергуніна Р.О.

ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА

70

Копейкіна Дар'я

11-А

І

Лазарєва Л.Г.

ЕКОЛОГІЯ

71

Радченко Катерина

10-Б

ІІ

Мельник Л.М.

 

Іголінський Данило