Друк

Екскурсія до Музею історії пожежної охорони м. Києва

А ви знали, що 25-та Державна пожежно-рятувальна частина є найбільшою в Європі?
Це, і ще багато цікавого дізналися учні 3-В класу 22 січня під час екскурсії до Музею історії пожежної охорони м. Києва. Як створювалися перші пожежні частини в нашому місті, як діставалися до місця пожежі пожежні, скільки важить костюм рятувальника і як вони навчаються розповіла нам екскурсовод  Вікторія Миколаївна . А на завершення діти змогли більш детальніше оглянути машини.
Дякуємо Юнацькому корпусу м. Києва за організацію екскурсії.

IMG 20200121_131748

Друк

Ой ти, зимонька-зима!

В атмосферу справжньої зимової казки поринули учні 1-А класу разом з вихователем ГПД Інною Радченко під час виховного заходу «Ой ти, зимонька-зима!». Тендітні сніжинки, веселі сніговички, створені  дітьми власноруч, ігри, забави – ось складові гарного настрою і відпочинку для непосидючих першокласників. 

IMG 20191212_151718

Друк

Наш дружній 2-А клас часто буває на екскурсіях.

5 грудня 2019, ми відвідали відділення Приватбанку, де нас тепло зустріли . Екскурсовод розповіла   про роботу людей, які працюють   у банку. З цікавістю ми слухали про те, як можна отримати свою власну картку. Побачили роботу касира – спеціальний пристрій сам перераховує гроші – це круто! Ми стали більше розуміти, як і де небезпечно знімати гроші, а також кожен учень отримав сертифікат   Приватбанку.Після   екскурсії   у багатьох із нас   з'явилася мрія   стати банкіром. Отже, тепер є над чим працювати - гарно вчитися і впевненно йти до своєї мрії.

1

Друк

Метидичне об'єднання вихователів ГПД у формі тренінгу з питань забезпечення електронного документообігу

25.11.2019  за участі заступника директор Мельник Л.М. голови МО вихователів ГПД Несін О.В. відбулося метидичне об'єднання у формі тренінгу з питань забезпечення електронного документообігу та накопичення спільних методичних ресурсів. На методичному об'єднанні вихователі ГПД НВК #240 "Соціум"  створювали індивідуальний простір, розміщували метидичні наробки для спідьного  використання в додатку Teams корпоративного середовища Office365   Майстер-клас провела вчитель інформатики, тренер Microsoft Уманець В.О. 

Можливості використання електронних матеріалів в соціально-психологічному супроводі учнів та батьків початкових класів продемонструвала психолог початкової школи Гольцева І.М. 
Голова МО вихователів ГПД Несін О.В.  ознайомила з підбіркою інтернет ресурсів для розширення можливостей використання сучасних інформаційних технологій в освітньому просторі.

20191125 104735
Друк

Відкритий інтегрований виховний захід «Lаpbook вчить, як з книжкою дружить»

06.12.2019р. на паралелі з-х класів НВК № 240 «Соціум», вихователі ГПД Несін О.В., Левковець А.С., під керівництвом заступника директора Мельник Л.М. та бібліотекаря школи Куценко Г.П., було проведено відкритий інтегрований виховний захід «Lаpbook вчить, як з книжкою дружить». В рамках заходу, учні знайомились з історією книги, її складовими, класифікацією та правилами користування. Школярі самостійно створили різні маленькі леп буки і записали туди цікавинки про книгу. Діти активно брали участь у спілкуванні: розповідали вірші, відповідали на запитання, ділились своїми думками.

Підсумком заходу стала колективна робота третіх класів – великий та яскравий Lаpbook.

Дякуємо бібліотекарю Куценко Г.П., за пізнавальні презентації, ігрові завдання.

 

lep 1

Друк

«Подорож країною знань»

Сьогодні наші першокласники здійснили цікаву подорож країною Знань. Разом з казковими героями вони виконували цікаві завдання на станціях. Показали гарні знання математики, казок. На майстер-класі з орігамі зробили олівці, танцювали і грали, збирали портфель. Розповіли правила, яким навчилися у школі. Ми дуже раді вітати нових мешканців шкільної країни знань і бажаємо їм успіхів.

sad 4

Друк

Зустрічаємо майбутню зміну

Сьогодні до нас завітали майбутні першокласники з дитячого садочку № 636. Вихованці груп «Метелик» і «Сонечко» з цікавістю подорожували шкільними коридорами. Вони спробували себе в ролі учнів, завітавши до навчальних класів. Побували в спортивній і актовій залі закладу, зазирнули до їдальні. Ми з радістю чекаємо на зустріч у вересні.

258 1

Друк

«Гарбуз ФЕСТ» виставка творчих робіт

Як цікаво зробити щось своїми руками разом з дітьми! Це ще раз довели діти і батьки початкової школи, які взяли участь у виставці «Гарбуз ФЕСТ». Побачити незвичне у природі, зробити незвичайне зі звичайних речей. Фантазія вражає, а осінь допомагає зробити роботи надзвичайно цікавими.
А ще в нас працювала фотозона «Хелловін», де всі бажаючі могли зробити фото.
DSC 0737
Друк

«Якось на Хелловін» квест-розвага

25.10.19  Цікаво пройшов останній день напередодні канікул для учнів 2-В і 3-В класів. Квест-розвагу «Якось на Хелловін» провела вихователь ГПД Пилипенко О.І. Діти із захопленням виконували різноманітні завдання від павучка. Навіть вчителі перетворилися в казкових героїв! Час для маленьких дослідників минув непомітно і весело.
DSC 0755
Друк

Цікава зустріч

Цікавою і дуже корисною для учнів початкової школи стала зустріч з інспектором патрульної поліції в м. Києві Олександром Петровичем Нечаюк. Діти пригадали правила дорожнього руху і дізналися багато нового про роботу патрульної поліції. Дякуємо Управлінню патрульної поліції у м. Києві за співпрацю.

dor ruh_1