Друк

Цікава зустріч

Цікавою і дуже корисною для учнів початкової школи стала зустріч з інспектором патрульної поліції в м. Києві Олександром Петровичем Нечаюк. Діти пригадали правила дорожнього руху і дізналися багато нового про роботу патрульної поліції. Дякуємо Управлінню патрульної поліції у м. Києві за співпрацю.

dor ruh_1

Друк

«Свято школяра»

26.04.19 для першокласників пройшло незвичайне «Свято школяра». Діти разом з Плямкою Нечупарою з радістю брали участь в мовних іграх, розв’язували віршовані задачі, пригадали англійські слова, співали пісні і розказували вірші. На свято завітала Королева Книга разом з Хранителькою книг бібліотекарем Галиною Петрівною Куценко. Учні кожного класу отримали правила користування книгою і вступили в коло справжніх читачів. Наприкінці заходу учні дали обіцянку гарно вчитись, бути чемними і гідно нести звання школяра.

26 3

Друк

У групі продовженого дня

21.03.19 Незвичайно і цікаво проводять час учні 1-А класу час на групі подовженого дня. Екологічний захід «Довкілля – це наш спільний дім, будемо його оберігати» провела вихователь Ірина Соколовська. Разом з дітьми вона підготувала лялькову виставу про пригоди лісових друзів. Дуже сподобався всім присутнім танок квітів у виконанні юних танцівниць. А маленькі капітошки розповіли про властивості води. Перші кроки до екологічної культури зроблено!

 21 2

Чи подобаються вам квести? Сьогодні це з′ясовували учні 1-В класу зі своїм вихователем ГПД Олександрою Пилипенко. «У пошуках скарбів» діти пройшли 6 локацій, на яких виконали завдання Мудрої Черепахи, підкрипілися у Кока, завітали до Доброї феї і до Хранительки скарбів. Нарешті всі скарби були знайдені іу всіх був чудовий настрій!

21 6

Друк

Наші переможці

19.03.19 Вітаємо переможця конкурсу Міського будинку природи «Допоможемо птахам взимку» в номінації «Кращий малюнок» учня 3-В класу Тимофія Кудра.

19 1 19 1

Друк

Районний конкурс початкового моделювання

19.03.19 команда учнів початкової школи НВК №240 "Соціум" посіла І місце у Районному конкурсі початкового моделювання. І вже другий рік поспіль Ярослав Верченко отримує Диплом за ІІ місце в номінації "Транспорт майбутнього". Наші дівчатка робили ляльку-мотанку, вітальні листівки і жіночу сумку, а хлопці виготовляли моделі з металевого конструктора, створювали моделі майбутнього і запускали моделі ракетопланів. Було цікаво, а командний конкурс вразив всіх. Дякуємо колективу ЦНТТМ "Сфера" за гостинність і гарну організацію конкурсу.

model 2

Друк

«Шляхетні дівчата та лицарі-хлопці»

06.03.19 вихователь ГПД Світлана Мазко провела цікавий захід «Шляхетні дівчата та лицарі-хлопці» з учнями 3-Г класу. Діти визначили якості сучасного лицаря, змагалися хто краще знає страви української кухні, вивчали етикет. Спортивні конкурси визначили найвлучнішого, найспритніших. А наприкінці свята діти, як справжні дами та лицарі, спробували себе в менуеті.

3G 1

Друк

Психолого-педагогічний тренінг «Особливості організації освітнього простору в перших класах НУШ»

13 лютого в НВК № 240 «Соціум» відбувся психолого-педагогічний тренінг «Особливості організації освітнього простору в перших класах НУШ»

Вчителі і вихователі ГПД обговорили з психологом Гольцевою І.М. питання про результативність організації освітнього простору в перших класах, обмінялись досвідом роботи з першокласниками за програмою НУШ за перше півріччя, отримали корисні поради від практичного психолога.

trening

Друк

Нова Українська Школа крок за кроком

Учні 1-В класу разом з Сергійчук О.В. впевнено крокують країною знань за програмою НУШ. Своїм настроєм, емоціями та враженнями кожного ранку учні діляться в ранковому колі. Нестандартні уроки допомагають дітям навчитися співпрацювати в парах, в групах. Використовуючи шість цеглинок ЛЕГО дітям легше опановувати нові поняття. Діти швидко запам’ятовують слова завдяки «Стіні слів». Весело проходять перерви без ґаджетів.

asd 2

Друк

Тиждень початкової школи

03.12.18. Урочистою лінійкою в початковій школі розпочався Веселковий тиждень.

pochatkova school_3