Друк

Наш дружній 2-А клас часто буває на екскурсіях.

5 грудня 2019, ми відвідали відділення Приватбанку, де нас тепло зустріли . Екскурсовод розповіла   про роботу людей, які працюють   у банку. З цікавістю ми слухали про те, як можна отримати свою власну картку. Побачили роботу касира – спеціальний пристрій сам перераховує гроші – це круто! Ми стали більше розуміти, як і де небезпечно знімати гроші, а також кожен учень отримав сертифікат   Приватбанку.Після   екскурсії   у багатьох із нас   з'явилася мрія   стати банкіром. Отже, тепер є над чим працювати - гарно вчитися і впевненно йти до своєї мрії.

1

Друк

Метидичне об'єднання вихователів ГПД у формі тренінгу з питань забезпечення електронного документообігу

25.11.2019  за участі заступника директор Мельник Л.М. голови МО вихователів ГПД Несін О.В. відбулося метидичне об'єднання у формі тренінгу з питань забезпечення електронного документообігу та накопичення спільних методичних ресурсів. На методичному об'єднанні вихователі ГПД НВК #240 "Соціум"  створювали індивідуальний простір, розміщували метидичні наробки для спідьного  використання в додатку Teams корпоративного середовища Office365   Майстер-клас провела вчитель інформатики, тренер Microsoft Уманець В.О. 

Можливості використання електронних матеріалів в соціально-психологічному супроводі учнів та батьків початкових класів продемонструвала психолог початкової школи Гольцева І.М. 
Голова МО вихователів ГПД Несін О.В.  ознайомила з підбіркою інтернет ресурсів для розширення можливостей використання сучасних інформаційних технологій в освітньому просторі.

20191125 104735
Друк

Відкритий інтегрований виховний захід «Lаpbook вчить, як з книжкою дружить»

06.12.2019р. на паралелі з-х класів НВК № 240 «Соціум», вихователі ГПД Несін О.В., Левковець А.С., під керівництвом заступника директора Мельник Л.М. та бібліотекаря школи Куценко Г.П., було проведено відкритий інтегрований виховний захід «Lаpbook вчить, як з книжкою дружить». В рамках заходу, учні знайомились з історією книги, її складовими, класифікацією та правилами користування. Школярі самостійно створили різні маленькі леп буки і записали туди цікавинки про книгу. Діти активно брали участь у спілкуванні: розповідали вірші, відповідали на запитання, ділились своїми думками.

Підсумком заходу стала колективна робота третіх класів – великий та яскравий Lаpbook.

Дякуємо бібліотекарю Куценко Г.П., за пізнавальні презентації, ігрові завдання.

 

lep 1

Друк

«Подорож країною знань»

Сьогодні наші першокласники здійснили цікаву подорож країною Знань. Разом з казковими героями вони виконували цікаві завдання на станціях. Показали гарні знання математики, казок. На майстер-класі з орігамі зробили олівці, танцювали і грали, збирали портфель. Розповіли правила, яким навчилися у школі. Ми дуже раді вітати нових мешканців шкільної країни знань і бажаємо їм успіхів.

sad 4

Друк

Зустрічаємо майбутню зміну

Сьогодні до нас завітали майбутні першокласники з дитячого садочку № 636. Вихованці груп «Метелик» і «Сонечко» з цікавістю подорожували шкільними коридорами. Вони спробували себе в ролі учнів, завітавши до навчальних класів. Побували в спортивній і актовій залі закладу, зазирнули до їдальні. Ми з радістю чекаємо на зустріч у вересні.

258 1

Друк

Цікава зустріч

Цікавою і дуже корисною для учнів початкової школи стала зустріч з інспектором патрульної поліції в м. Києві Олександром Петровичем Нечаюк. Діти пригадали правила дорожнього руху і дізналися багато нового про роботу патрульної поліції. Дякуємо Управлінню патрульної поліції у м. Києві за співпрацю.

dor ruh_1

Друк

«Свято школяра»

26.04.19 для першокласників пройшло незвичайне «Свято школяра». Діти разом з Плямкою Нечупарою з радістю брали участь в мовних іграх, розв’язували віршовані задачі, пригадали англійські слова, співали пісні і розказували вірші. На свято завітала Королева Книга разом з Хранителькою книг бібліотекарем Галиною Петрівною Куценко. Учні кожного класу отримали правила користування книгою і вступили в коло справжніх читачів. Наприкінці заходу учні дали обіцянку гарно вчитись, бути чемними і гідно нести звання школяра.

26 3

Друк

У групі продовженого дня

21.03.19 Незвичайно і цікаво проводять час учні 1-А класу час на групі подовженого дня. Екологічний захід «Довкілля – це наш спільний дім, будемо його оберігати» провела вихователь Ірина Соколовська. Разом з дітьми вона підготувала лялькову виставу про пригоди лісових друзів. Дуже сподобався всім присутнім танок квітів у виконанні юних танцівниць. А маленькі капітошки розповіли про властивості води. Перші кроки до екологічної культури зроблено!

 21 2

Чи подобаються вам квести? Сьогодні це з′ясовували учні 1-В класу зі своїм вихователем ГПД Олександрою Пилипенко. «У пошуках скарбів» діти пройшли 6 локацій, на яких виконали завдання Мудрої Черепахи, підкрипілися у Кока, завітали до Доброї феї і до Хранительки скарбів. Нарешті всі скарби були знайдені іу всіх був чудовий настрій!

21 6

Друк

Наші переможці

19.03.19 Вітаємо переможця конкурсу Міського будинку природи «Допоможемо птахам взимку» в номінації «Кращий малюнок» учня 3-В класу Тимофія Кудра.

19 1 19 1