Проектна діяльність

Друк
PDF

Виставка учнівських робіт «Збережемо річку Почайну!»

IMG 9831

З 18 по 22 квітня 2016 року у нашій школі в рамках проекту «Історична спадщина Оболоні» проведено виставку під гаслом «Збережемо річку Почайну!», у якій взяли участь учні 1-Б класу вчителя початкових класів Семеновської Х.А , учні 7-А,Б В,Г класів учителя образотворчого мистецтва Шибанової А.Т. та учні 8-А,Б класів вчителя географії Мельник Л.М.

Друк
PDF

І знову Карпати...

13095855 1094206297287674 5179141025892502831 n

Ми давно усвідомили істину, що краще гір можуть бути тільки гори. І от тільки замаяло перше тепло, весела компанія вчителів та учнів НВК №240 «Соціум», склавши валізи й вивіривши маршрут, зібралися в подорож.

Цього разу нас чекав поїзд «Київ – Рахів». Маршрут пролягав через Яремче, Ворохту, Буковель, Верховину, Косів, Коломию.

Друк
PDF

Глибока тайна – ріка Почайна…

1907Скільки незвіданого, цікавого, таємничого береже в собі навколишній світ! Бажання відкрити ці таємниці, познайомитись із життям наших предків, пізнати щось нове рухає людьми вперед і змушує робити нові відкриття і знахідки . І як добре, коли знаходиться хтось, хто може й хоче розділити з тобою цей нелегкий шлях! Ми шукаємо нових вражень і знань де-інде: за кордоном, в інших містах, в чужих краях... Усім своїм дружним ліцейним колективом за новими враженнями не раз мандрували Карпатами і не знали, які таємниці лежать просто у нас під ногами.

Ми живемо на Оболоні, перші згадки про яку є ще в «Повісті минулих літ». Більше ніж за тридцять років за час невтомного, інколи варварського будівництва Оболонь змінилась докорінно. Але ж давня історія Оболоні рецензії не підлягає. Ми можемо лише доторкнутися до нових знань, а інколи й стати на захист чи взяти участь у відродженні якогось історичного явища чи факту. І якщо є бажання робити щось, то обов'язково знайдуться люди й обставини, які стануть тобі у великій нагоді й допомозі.

Друк
PDF

Проект «Особливості природи Західного району України – Перлини Закарпаття»

1 sm 

Якою ж красивою є наша рідна країна – Україна! Є безліч незвіданих стежин, міст та краєвидів, до яких хочеться линути серцем. Учні нашого ліцею в рамках проекту «Перлини Закарпаття» з 22 по 25 жовтня 2015 року відвідали безліч цікавих і неймовірно красивих місць.

Друк
PDF

Старт нового проекту «Як народжуються творці?»

image2
Як швидко спливає час! Лише недавно стартував проект «Виникнення перших ліцеїв на території України», а наші мандрівки до ліцеїв, зустрічі з цікавими людьми, конференції та «круглі столи» вже залишилися у спогадах. Та життя не стоїть на місці, воно вимагає руху вперед , самовдосконалення та самоосвіти. Тому на часі став новий етап пізнання, і в життя пішов новий проект – «Як народжуються творці?» Саме він дасть змогу познайомитися з місцем народження, сім'єю, освітою, особистим життям наших поетів та письменників, якими так багата наша земля. Бо учням завжди цікаво: як серед звичайних людей народжуються генії?

Друк
PDF

Учні нашої школи разом з понад 12 тисяч школярів з України приєдналися до глобальної ініціативи «Година коду»

13

З 8 по 14 грудня 2014 року у рамках Всесвітнього тижня інформатики по всьому світу проходили уроки кодування «Година Коду» (Hour of Code). У цьому році Україна вперше приєдналася до цієї глобальної освітньої ініціативи.

Протягом одного тижня 2014 року десятки мільйонів школярів у всьому світі приєдналися до занять з програмування, в тому числі і в Україні. Понад 12 000 учнів з 608 шкіл, а також громадські організації, бібліотеки та освітні центри підтримали ініціативу, організувавши уроки кодування.

Година Коду – це освітній проект, мета якого – продемонструвати, що навчитися основам програмування може кожен, незалежно від віку, соціального статусу або знань.

Друк
PDF

Проект "Виникнення перших ліцеїв на території України". Кременець

18-10 лютого 2013 року у рамках роботи над проектом «Виникнення перших ліцеїв на території України» відбулася наукова екскурсія для учнів проліцейних і ліцейних класів до стародавнього міста Кременець.

Дорогою до Кременецького ліцею імені Уласа Самчука делегація НВК №240 «Соціум» відвідала Почаївську Свято-Успенську Лавру, одну з найбільших святинь православ'я. Учителі та учні не могли обійти стороною і Купальню Святої Праведної Анни. За переказами, купання в ньому допомагає від багатьох недуг.