Друк
PDF

Кафедра фізичного виховання

fizkult1Методична тема (проблема), над якою працює методичне об'єднання: «Підвищення морфологічного, психологічного та фізичного стана учнів під впливом занять фізичної культури»

Кафедра реалізує формування рухових умінь та навичок для входження в доросле життя та використання їх, як базових в професійній діяльності. Одним з головних напрямків є пошук способів зміцнення та збереження здоров'я учнів, їх інтелектуальних, психічних і фізичного розвитків. Основна мета роботи МО – досягнення гармонійного розвитку через розвиток фізичних якостей та знань з теоретичного компоненту.

kafedra fiz

Склад кафедри:

 

  • Майєр Володимир Іванович - спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання «учитель-методист», Відмінник освіти України. Член асоціації «Валеосфера», інструктор нетрадиційної медицини міжнародної категорії. Автор програми «Фізична культура» - для учнів за станом здоров'я віднесених до спеціальної медичної групи 1-4 класів та 5-9 класів. Автор багатьох методичних рекомендацій з фізичного виховання та оздоровчих технологій.
  • Лазарєва Людмила Григорівна – спеціаліст І категорії, майстер спорту з жіночого футболу.
  • Андросенко Анатолій Васильович – спеціаліст вищої категорії, вчитель фізичного виховання, майстер спорту з футболу
  • Іжко Вікторія Вікторівна – учитель фізичної культури, бакалавр, майстер спорту з футболу.
  • Леваков Ігор Анатолієвич - учитель фізичної культури