Друк
PDF

Графік роботи гуртків та спортивних секцій

Перспективний графік роботи гуртків та спортивних секцій на базі НВК № 240 «Соціум»

станом на листопад 2018-2019н.р.

1.

Патріотичний гурток «Зірниця»

Білоножко В.М.

462-12-00

Вт., Ср.,

16.00-19.00

 (6 год.)

Тир

1.         

Туристичний гурток

Білоножко В.М.

462-12-00

Птн. 16.00-19.00

(3год)

тир

2.         

Сучасний спів

Чорний В.Ф.

067-665-16-47

Пн, 13.00-17.00

Ср.13.00-18.00

 (9 год.)

Актова зала

3.         

Хор НВК «Калина»

Карюк Т.І.

067-959-11-01

 

Пн Чт 15.10-17.10

 (3 год.)

Каб. музики

№312

4.         

Мистецтво 19-20 ст.

Шибанова А.Т.

Пн.15.05-17.05

(2 год)

Каб.105

5.         

«Палітра»

Пальоха Л.А.

093-459-51-50

Чт. 15.15-17.15

 (2 год.)

Каб. 103

6.         

Фізичний

Каміна О.О.

Вт 15.20-16.20

(1 год.)

Каб 301

7.         

Фізика навколо нас

Мельник І.В.

Пн,Ср 15.15-16.15

(2 год.)

Каб 302

8.         

Маленькі українці

подорожують країнами ЄС

Куценко Г.П

Вт.Чт.Пт 15.45-17.00

(3,5 год.)

Чит. зала

9.         

Дебати

Болдак С.В.

Пт. 17.00-19.00

(2 год)

Каб 215

10.      

Київський вальс

Кизим С.С.

Ср 15.05-17.05

 (2 год.)

Акт зала

11.      

Шахи

Касьянов Д.Ю.

097-770-60-86

Пн.Ср. 15.00-16.00

 

(2 год)

Каб 109

12.      

Здоровим будь

Басова Г.М.

Пн. Ср.Чт 17.00-18.30

(4.5год)

Каб 207

13.      

Спортивно-танцювальна студія «Брилліант»

Букаєва Ю.Є.

068-306-69-16

Пн Ср 16.30-20.00

ВтЧт 17.00-20.00

Сб.09.00-16.00

 

 

(4,5 год.)

Клас хореогр.,

 

Сб. 9.00-13.30-гурток

Пн..Ср 17.00-20.00

Сб.13.30-16.00

 

 

Акт.зал

14.      

 

 

Футбол (сер.група)

 

Лазарєва Л.Г.

098-434-04-33

Вт. 15.15-17.15

(2 год.)

Спотр. Зал.  (вел.)

15.      

Студія спортивного бального танцю  «Еліс-dance»

Куцик О.О.

063-214-14-16

Вт, чт, пт. 16.00-17.30-гурток

Пн. Ср 20.15-22.15

Вт.Чт.Пт 17.30-22.15

(4,5 год)

Актова зала

Вт, Чт,15.05-17.05

Пт 16.15-2015-21.15

 

хореографія

16.      

Туристичний

Кобзар М.О.

Чт 17.00-19.00

(2год)

 

17.      

Юні рятувальники

Шляхова Ю.О.

Пн  Вт 15.00-17.00

 

(4 год)

Метод.каб

18.      

Військово-патріотичного вих..

«Джура»

Базильчук Д.В.

Пн, Ср, Пт16.00-17.00

(з жовтня)

(3год)

 

19

Польська мова

Франківська А.А.

Пн-Пт 15.00-17.00

10 год

Метод каб

20

Гімнастика

ДЮСШ №13

Кочубей Г.М.

097-188-88-08

Пн. 15.15-19.00

Вт, Чт.  Птн.-16.15-19.30

Ср. 16.15-18.00 Сб. 12.00-16.00

 

Спорт. зал

вт.16.15-20.15 чт15.15-20.30

 

Малий зал

21

Настільний теніс «Військово-патріотичний центр «Єдність»

Сидорчук В.В.

067-746-65-12

Пн. Ср.16.15-18.15

Сб 10.00-13.00

 

Спорт.

зал (вел.)

22

Футбол

«ВПЦ «Єдність»

Дашко А.В.

063 372 10 89

Вт.Ср. Пт 19.30-20.30

Нед. 9.00-11.00

 

спортзал

                    23.

Футбол

«ВПЦ «Єдність»

Реута В.

097 429 08 99

Сб 16.00-18.00

Ср Чт 19.30-20.30

 

Спорт.зал

24.

Черлідинг «Брілліант»

Букаєва Ю.Є.

Вт 19.15-20.15

Сб 12.30-14.00

 

Малий зал

 

Назва  гуртка

Керівник

Розклад занять

Навант

Каб