Друк
PDF

Графік роботи гуртків та спортивних секцій

Назва  гуртка

Керівник

Розклад занять

Каб

1.     

Патріотичний гурток «Зірниця»

Білоножко В.М.

Пн., Ср.,

16.00-19.00

Тир

2.     

Туристичний гурток

Білоножко В.М.

Птн. 16.00-19.00

тир

3.     

Сучасний спів

Чорний В.Ф.

Пн, 13.00-17.00

Ср.13.00-18.00

Актова зала

4.     

Хор НВК «Калина»

Карюк Т.І.

 

Вт, 15.05.-18.05

Каб. музики

№312

5.     

«Палітра»

Пальоха Л.А.

Пн. 15.15-17.15

Каб. 103

6.     

Фізичний

Каміна О.О.

Ср 15.20-16.20

Каб 302

7.     

Фізика навколо нас

Мельник І.В.

Ср, Пт 15.20-16.20

Каб 302

8.     

Маленькі українці

подорожують країнами ЄС

Куценко Г.П

Пн.Чт. 16.00-17.15

Чит. зала

9.     

Дебатний клуб з історії України

Болдак С.В.

Пт. 17.00-19.00

Каб 215

10.  

Комп’ютерна грамотність

Литвинова С.А.

Вт, ср 16.00-18.00

Каб 202

11.  

Київський вальс

Кизим С.С.

Ср 15.05-17.05

Акт зала

12.  

Здоровим будь

Басова Г.М.

Пн-чт 17.00-18.00, Пт 17.00-18.00 (/)

207

13.  

Шахи

Ніколенко Л.В.

Вт., Чт. 16.30-17.30

Каб 109

14.  

Спортивно-танцювальна студія «Брилліант»

Букаєва Ю.Є.

Пн Ср 16.30-20.00

ВтЧт 17.00-20.00

Сб.09.00-16.00

Клас хореогр.,

 

Сб. 9.00-13.30-гурток

Пн..Ср 17.00-20.00

Сб.13.30-16.00

 

Акт.зал

15.  

Футбол (сер.група) 

Лазарєва Л.Г.

Вт.Чт. 15.15-16.15

Спотр. Зал.  (вел.)

16.  

Студія спортивного бального танцю  «Еліс-dance»

Куцик О.О.

Вт, чт, пт. 16.00-17.30-гурток

Пн. Ср 20.15-22.15

Вт.Чт.Пт 17.30-22.15

Сб 16.00-20.00, Нд 14.00-18.00

Актова зала

Вт, Чт,15.05-17.05

Пт 16.15-2015-21.15

Хореографія

17.  

Футбол (мол.група)

Лєваков І.А.

 

Пн, Пт 19.00-20.30гурток

Ср 18.00-19.30гурток

Спорт зала (вел)

18.  

Краєзнавчо-туристичний

Мельник Л.М

Вт чт 15.15-16.00

к.104

19.  

Туристичний

Кобзар М.О.

Чт.17.00-19.00

к.106

20.  

Юні рятувальники

Шляхова Ю.О.

Пн 15.00-17.00, Вт 15.00-16.00,

Пт 14.20-15.20

Метод.каб

21.  

Настільний теніс «Військово-патріотичний центр «Єдність»

Сидорчук В.В.

Пн.15.15-18.15

Ср.16.15-18.15

Сб 10.00-13.00

Сб. 13.15-15.15-гурток

Спорт.

зал (вел.)

22.  

Гімнастика

ДЮСШ №13

Кочубей Г.М.

Пн. 15.15-19.00

Вт, Чт.  Птн.-16.15-19.00

Ср. 16.15-18.00 Сб. 10.00-13.00

Спорт. зал

вт.16.15-20.15 чт15.15-20.15

Малий зал

23.  

Футбол

«ВПЦ «Єдність»

Дашко А.В.

Вт.Ср 19.30-20.30

Пт.20.30-21.30Нед. 9.00-11.00

спортзал

24.  

Футбол

«ВПЦ «Єдність»

Реута В.

Суб 16.00-18.00

Спорт.зал

25.  

Черлідинг «Брілліант»

Букаєва Ю.Є.

Вт 19.15-20.15

Сб 12.30-14.00

Малий зал

26.  

Джиу-джитсу

Парвов В.В.

Пн, Сз, Пт 16.30-22.00

Малий зал

Назва  гуртка

Керівник

Розклад занять

Навант

Каб