Друк
PDF

Неправомірний заїзд автотранспорту на територію школи

.

Шановні батьки! 

drive

Дякуємо Вам за підтримку та небайдужість щодо безпеки життя учнів нашого закладу. Сподіваємось на допомогу з Вашого боку у вирішенні питання неправомірного заїзду автотранспорту на територію закладу.

 

Повідомляємо Вам про роботу, яку ми робимо в даному напрямку.

1. Учнями нашого закладу постійно виготовляються інформаційні листи з проханням до батьків-водіїв не заїжджати та не паркуватись на території школи.

2. Проводимо рейди «Моя безпечна дорога до школи», під час яких фотографуємо машини, які знаходяться на території закладу та передаємо фото до районного управління освіти та Державної адміністрації в м. Києві разом з листом-проханням обгородити парканом наш заклад.

3. На уроках праці декілька разів на рік виготовляємо та встановлюємо біля школи інформаційні таблички «В'їзд заборонено», які ті ж батьки-водії, підвозячи своїх дітей до школи, просто переїжджають та ламають.

4. Звертались до Державної автоінспекції в м. Києві з проханням встановити знак «Проїзд заборонено», на що отримали відповідь, що встановлення знаку суперечить правилам дорожнього руху.

Ми будемо вдячні будь-якій допомозі стосовно вирішення даного питання. Якщо Ви маєте реальні пропозиції у вирішенні цієї проблеми, ми готові з Вами зустрітись та співпрацювати.

drive

logo new